Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Zwiększenie kredytu hipotetycznego

Dzień dobry,

 

mam wzięty kredyt hipoteczny na budowę domu do stanu deweloperskiego. Stąd dwa pytania:

1) Czy jest możliwość zwiększenia kwoty kredytu? Ceny materiałów poszły w górę więc wartość nieruchomości również. Jeżeli tak to jakie należy spełnić warunki?

2) Czy jest możliwość zwiększenia kwoty kredytu hipotetycznego do stanu deweloperskiego na stan ,,pod klucz'? Jeżeli tak to jakie należy spełnić warunki?

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Lukasz1991
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
29-08-2021
Wiadomość 1 z 4 (5 626 wyświetleń)

Re: Zwiększenie kredytu hipotetycznego

@Lukasz1991 Możesz złożyć wniosek o podwyższenie kwoty kredytu. Wniosek złożysz w oddziale banku. Minimalna kwota podwyższenia to 20 tysięcy. W trakcie analizy będziemy ponownie badać Twoją zdolność kredytową. Będzie również potrzebna ponowna wycena po przedstawieniu zaktualizowanego kosztorysu.

Ważne, aby kwota kredytu po podwyższeniu nie przekroczyła 80% wartości nieruchomości. Spotkanie w tej sprawie możesz umówić za pośrednictwem naszej infolinii dedykowanej kredytom hipotecznym +48 32 357 00 57 (dni robocze 8:00 - 20:00, soboty 8:00 - 16:00)

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
231
12-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (5 594 wyświetleń)

Re: Zwiększenie kredytu hipotetycznego

Dziękuję za wyjaśnienie. 

A jak jest w przypadku zmiany kredytu- zwiększenia kwoty ze ''stanu deweloperskiego" na stan ''pod klucz"? Czy jest to w ogóle możliwe? Czy są to takie same procedury jak Pan wyjaśnił? 

Odpowiedz
0 Lajków
Lukasz1991
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
29-08-2021
Wiadomość 3 z 4 (5 546 wyświetleń)

Re: Zwiększenie kredytu hipotetycznego

W przypadku podwyższenia standardu wykończenia budowy, działa to dokładnie tam samo Emotikon: Szczęśliwy Dodam tutaj jeszcze, że takie zmiany w umowie możliwe są tylko jeśli masz oprocentowanie zmienne.

 

 

***

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

 

Odpowiedz
0 Lajków
DamianB
Były moderator
Były moderator icon
108
21
14-12-2020
Wiadomość 4 z 4 (5 493 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Powrót do starego wyglądu bankowości - AKTUALNA TO STRZAŁ W KOLANO!

Witam,

Proszę o powiększenie pola tekstowego "Tytuł" oraz "Nazwa i adres odbiorcy", tak jak to było w starej wersji, a najlepiej umożliwienie opcji powrotu do starego interfejsu. Ten jest nieintuicyjny

...

11-12-2025
Spłata kredytu hipotecznego

Dzień dobry,

 

Posiadamy kredyt hipoteczny, który jest przypisany do konta narzeczonej, oczywiście w umowie kredytowej jestem dopisany do kredytu jako współkredytobiorca (50/50). W przypadku, gdybyśmy c

...

09-12-2025
Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Prawdą jest, że przestępcy potrafią nadpisać nadawcę wysyłanego SMSa, który będzie wyglądał jak wysłany z ING. Jednak nie potrafią wysłać w imieniu banku kodu autoryzacyjnego, którego można użyć w apl

...

06-12-2025
Najbardziej pomocni użytkownicy