Odpowiedz

Zwiększenie kredytu hipotecznego

Dzień dobry. 2 miesiące temu wzięłam u Państwa kredyt hipoteczny na zakup mieszkania od dewelopera. Mieszkanie będzie do odbioru pod koniec tego roku. Czy mogę zwiększyć kwotę kredytu, żeby dobra dodatkowe środki na wykończenie?

Odpowiedz
0 Lajków
kasia2209
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
01-07-2018
Wiadomość 1 z 2 (5 961 wyświetleń)

Re: Zwiększenie kredytu hipotecznego

[ Edytowane ]

Niestety nie można dobrać pieniędzy do kredytu.

W sytuacji, gdy w trakcie prac remontowych zabrakło środków możesz zgłosić się do swojego doradcy.

Decyzję o zwiększeniu kredytu podejmiemy indywidualnie, na podstawie wniosku o aneks. Jeśli wydamy zgodę będzie to kosztowało 200 zł.  Należy również wycenić na nowo mieszkanie, co kosztuje 420 zł.

 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
416
92
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (5 875 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wpłatomat wciągnął pieniądze

Cześć wszystkim,

 

Niestety w zeszły czwartek wpłatomat planetcash wciągnął mi 15200zł Emotikon: Smutny

 

Od razu zadzwoniłem na infolinię i zgłosiłem reklamację. Pan powiedział że sprawa najpewnie zostanie wyjaśniona w

...

19-03-2024
Re: Błędna obsługa prośby o przelew BLIK

Błąd nie jest po naszej stronie, lecz tak jak słusznie zauważyłeś po stronie mBanku. Według informacji, jakie pozyskaliśmy, zostanie niebawem również poprawiony. Dziękujemy za zgłoszenie.

19-03-2024
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Bo to nie jest natywna aplikacja, to tylko lekko zmodyfikowany widok strony mobilnej umieszczony w „aplikacji”.

19-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy