Odpowiedz

Szanse na otrzymanie kredytu.

Witam.
Wraz z żoną staramy się o kredyt na mieszkanie.
Żona ma umowę o pracę na czas nieokreślony a ja na czas określony od maja 2017 do końca marca 2019. Po tym czasie dostane umowę na stałe. Czy mamy szansę na kredyt?
Odpowiedz
0 Lajków
Krystian30
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
28-06-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 507 wyświetleń)

Re: Szanse na otrzymanie kredytu.

Twojej umowy nie możemy wziąć pod uwagę, ponieważ musiałaby ona być ważna przez kolejne 12 miesięcy od dnia złożenia wniosku. Po sprawdzeniu możliwości finansowania wstępnie określimy czy umowa Twojej żony wystarczy. Zachęcam Cię do kontaktu z naszymi specjalistami telefonicznie pod numerem 32 357 00 65 w dni robocze w godzinach 7:30 - 21:00 lub w soboty 8:00 - 16:00. Możesz też napisać do nich na czacie dostępnym na naszej stronie internetowej. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
227
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 469 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Błędna obsługa prośby o przelew BLIK

Błąd nie jest po naszej stronie, lecz tak jak słusznie zauważyłeś po stronie mBanku. Według informacji, jakie pozyskaliśmy, zostanie niebawem również poprawiony. Dziękujemy za zgłoszenie.

19-03-2024
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Bo to nie jest natywna aplikacja, to tylko lekko zmodyfikowany widok strony mobilnej umieszczony w „aplikacji”.

19-03-2024
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy