Odpowiedz

Zmiana wariantu ubezpieczenia

Jestem przed podpisaniem umowy kredytowej i mam pewna wątpliwość. Kwota kredytu to 750 tys. będzie ona uruchamiana w transzach przez kolejne 2 lata. Dostałem ofertę z ubezpieczeniem rozszerzonym i moje pytanie brzmi: czy po podpisaniu umowy i utrzymywaniu salda poniżej 700 tys. mogę zmienić wariant ubezpieczenia na ubezpieczenie podstawowe? Warunek wieku również jest spełniony. Oczywiście w taki sposób, żeby zachować obniżona marże.

Odpowiedz
0 Lajków
marek1992
Nowy w branży I
Nowy w branży I icon
1
0
20-09-2024
Wiadomość 1 z 1 (28 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zmiana wariantu ubezpieczenia

Jestem przed podpisaniem umowy kredytowej i mam pewna wątpliwość. Kwota kredytu to 750 tys. będzie ona uruchamiana w transzach przez kolejne 2 lata. Dostałem ofertę z ubezpieczeniem rozszerzonym i moj

...

20-09-2024
Re.: Kredyt hipoteczny

Wybierasz opcję Spłać częściowo lub całkowicie i nadpłacasz wybraną kwotą. Środki na nadpłatę musisz oczywiście zapewnić niezależnie od tych na spłatę raty planowej, które automatycznie pobiera bank.

...

20-09-2024
Kredyt hipoteczny

Witam Co miesiąc bank ściąga mi określoną wysokość raty .Chciałabym spłacać ta ratę + tylko kapitał kolejnej raty żeby spłacać szybciej Jak mam wpłacać więcej jak bank sam pobiera mi pieniądze .Czy wy...

20-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy