Odpowiedz

Zmiana nazwiska a wniosek o kredyt

Dzień dobry,

 

Mam pytanie odnośnie kredytu hipotecznego.

 

Wraz z narzeczonym bierzemy w sobotę ślubu. Znaleźliśmy interesującą nas nieruchomość i chcielibyśmy złożyć w przyszłym tygodniu wniosek kredytowy (jeśli się uda chcielibyśmy spróbować uzyskać kredyt 2%). Czy w związku z tym, że po ślubie zmieniam nazwisko, a nie będę miała nowego dowodu nie możemy złożyć wniosku o kredyt? Czy można złożyć wniosek o kredyt posługując się dowodem z nazwiskiem panieńskim (z tego co czytałam jest ważny jeszcze przez 120 dni) oraz aktem zawarcia małżeństwa?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
Natalia27
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
05-12-2023
Wiadomość 1 z 2 (1 153 wyświetleń)

Re: Zmiana nazwiska a wniosek o kredyt

Dziękuję za zainteresowanie naszą propozycją. Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku. 


Na kontakt z naszym specjalistą może się Pani umówić w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego ING proszę wybrać: Pomoc i kontakt (na dole strony) -> Skontaktuj się -> Spotkania ze specjalistą ING. Może Pani również umówić się na stronie www.ing.pl wybierając Kontakt (na dole strony) -> Umów spotkanie. 

Z dostępnych opcji polecam wybór spotkania wideo, na którym może Pani porozmawiać z dowolnego miejsca, nie tracąc czasu na dojazd. Rozwiązanie to jest bardzo proste – nie trzeba niczego instalować, wystarczy wejść w linka, który prześlemy na mejla. Będzie Pani mogła zobaczyć naszego specjalistę oraz przygotowane materiały. 

 

Przed spotkaniem zapraszamy do sprawdzenia maksymalnej możliwej kwoty kredytu na naszej stronie www.ing.pl , w zakładce Kredyty i pożyczki, wybierając Kredyt hipoteczny, a potem Oblicz ratę i zdolność kredytową.

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
149
30
02-09-2021
Wiadomość 2 z 2 (1 110 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Skontaktuj się proszę z naszymi doradcami hipotecznymi przez kanały szyfrowane w tej sprawie - czat w Moje ING lub nasza infolinia, pod numerem 32 357 00 57

12-04-2024
Re: Pensja na już

Odsetki podwyższone wynoszą 22,5%

12-04-2024
Brak informacji co poszło nie tak, choć jest opis w response

Próbowałem opłacić dzisiaj przez pośrednika (Autopay) US/ZUS i zderzyłem się z nic nie mówiącym błedem. Byłoby to okej, gdyby nie fakt, że serwer zwraca bardzo ładny przetłumaczony błąd o limicie środ

...

12-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy