Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Zdolnosc kredytowa a wplyw wynagrodzenia

Witam Emotikon: Szczęśliwy Szybkie i krotkie pytanie, mam nadzieje, ze uda udzielic sie odpowiedzi.

Czy gdy malzonka ma historie z tym samym pracodawca ale na umowy zlecenie (ostatnie 3 lata) podpisywane styczen-czerwiec, wrzesien-grudzien. A teraz udalo sie wyprosic umowe o prace na czas nieokreslony od marca(ten sam pracodawca) To czy bank ING wezmie to pod uwage ten 1 miesieczny okres do liczenia zdolnosci i branie pod uwage zarobkow malzonki? Pytam poniewaz mam sprzeczne informacje i brak przekonania Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Necyk
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
26-02-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 849 wyświetleń)

Re: Zdolnosc kredytowa a wplyw wynagrodzenia

Miło mi czytać, że nasza oferta Was zainteresowała. Dochód żony będziemy mogli wziąć pod uwagę po co najmniej 3 miesięcznym zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę. Zachęcam do złożenia wniosku po tym czasie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 807 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Witam, 12 kwietnia 2024 wpłaciłem 5tyś do wpłatomatu Planet Casch w Rybniku po chwili wydał kartę i pojawił się komunikat awaria bankomat zablokowany, zgłosiłem na infolinię nr.zgłoszenia;109447/04202

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy