Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Zdolnosc kredytowa a wplyw wynagrodzenia

Witam Emotikon: Szczęśliwy Szybkie i krotkie pytanie, mam nadzieje, ze uda udzielic sie odpowiedzi.

Czy gdy malzonka ma historie z tym samym pracodawca ale na umowy zlecenie (ostatnie 3 lata) podpisywane styczen-czerwiec, wrzesien-grudzien. A teraz udalo sie wyprosic umowe o prace na czas nieokreslony od marca(ten sam pracodawca) To czy bank ING wezmie to pod uwage ten 1 miesieczny okres do liczenia zdolnosci i branie pod uwage zarobkow malzonki? Pytam poniewaz mam sprzeczne informacje i brak przekonania Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Necyk
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
26-02-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 314 wyświetleń)

Re: Zdolnosc kredytowa a wplyw wynagrodzenia

Miło mi czytać, że nasza oferta Was zainteresowała. Dochód żony będziemy mogli wziąć pod uwagę po co najmniej 3 miesięcznym zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę. Zachęcam do złożenia wniosku po tym czasie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
948
196
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 272 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

Jest jeszcze opcja wyslania wlasnego wniosku elektronicznie poprzez aplikacje jako zalaczony dokument, skoro placowka odmawia przyjecia wniosku pisemnego, co jest samo w sobie karygodne.

17-08-2022
Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

Problem jest taki, że placówka odmawia przyjęcia wniosku. Też zastanawiam się na jakiej podstawie (bo upierali się że przy składaniu wniosku wielokrotnego, jest możliwość złożenia tylko jednego takieg

...

17-08-2022
Re: Re.: Wakacje kredytowe wniosek

Wnioski mozna skladac w dowolnym momencie. Wystarczy sporzadzic je samodzielnie bez udzialu kreatora w aplikacji.

17-08-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy