Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Zdolnosc kredytowa a wplyw wynagrodzenia

Witam Emotikon: Szczęśliwy Szybkie i krotkie pytanie, mam nadzieje, ze uda udzielic sie odpowiedzi.

Czy gdy malzonka ma historie z tym samym pracodawca ale na umowy zlecenie (ostatnie 3 lata) podpisywane styczen-czerwiec, wrzesien-grudzien. A teraz udalo sie wyprosic umowe o prace na czas nieokreslony od marca(ten sam pracodawca) To czy bank ING wezmie to pod uwage ten 1 miesieczny okres do liczenia zdolnosci i branie pod uwage zarobkow malzonki? Pytam poniewaz mam sprzeczne informacje i brak przekonania Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Necyk
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
26-02-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 846 wyświetleń)

Re: Zdolnosc kredytowa a wplyw wynagrodzenia

Miło mi czytać, że nasza oferta Was zainteresowała. Dochód żony będziemy mogli wziąć pod uwagę po co najmniej 3 miesięcznym zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę. Zachęcam do złożenia wniosku po tym czasie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 804 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy