Odpowiedz

Zakończenie inwestycji

Witam. Czy mogę złożyć wniosek o zakończenie inwestycji bez zdjęć dziennika budowy?
Złożylismy wniosek do Inspektoratu i musieliśmy również dostarczyć dziennik. Mam potwierdzenie wpłynięcia do tego Urzędu, jednak niestety nie posiadam dziennika budowy.
Odpowiedz
0 Lajków
OlaK
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
20-01-2021
Wiadomość 1 z 2 (859 wyświetleń)

Re: Zakończenie inwestycji

Nie musisz mieć dziennika budowy Emotikon: Szczęśliwy Poprosimy o zdjęcia wykonanych prac oraz dokument z Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego lub przejęcie wniosku bez zastrzeżeń. Może to też być dokument, który potwierdza oddanie do użytkowania budynku. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
302
61
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (789 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Fundusz Wsparcia Kredytobiorców - dopłata a zmiana wysokości raty / wakacje kredytowe

Wystarczy, że zgłosisz taką sytuację - telefonicznie (32 357 00 76) lub w naszej placówce bankowej. Następnie od razu możemy przyjąć od Ciebie nowy wniosek - podczas tego samego kontaktu.  Nie potrzeb

...

20-05-2022
Re: Problem z logowaniem

Zgodnie z aktualnym Komunikatem dla użytkowników Systemu bankowości internetowej w zakresie wymagań technicznych dla systemu bankowości internetowej minimalna wersja systemu Windows to wersja 7. Ten K

...

19-05-2022
Re.: Kontrakt terminowy

Dziękuję bardzo za informacje.

19-05-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy