Odpowiedz

Zakończenie inwestycji

Witam. Czy mogę złożyć wniosek o zakończenie inwestycji bez zdjęć dziennika budowy?
Złożylismy wniosek do Inspektoratu i musieliśmy również dostarczyć dziennik. Mam potwierdzenie wpłynięcia do tego Urzędu, jednak niestety nie posiadam dziennika budowy.
Odpowiedz
0 Lajków
OlaK
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
20-01-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 489 wyświetleń)

Re: Zakończenie inwestycji

Nie musisz mieć dziennika budowy Emotikon: Szczęśliwy Poprosimy o zdjęcia wykonanych prac oraz dokument z Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego lub przejęcie wniosku bez zastrzeżeń. Może to też być dokument, który potwierdza oddanie do użytkowania budynku. 

 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
427
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 419 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy