Odpowiedz

Zaświadczenie od pracowawcy

Witam Wszystkich i zwracam się z następującym pytaniem: zaświadczenie od pracodawcy zostało wystawione z datą 19-go stycznia, komplet dokumentów (wraz z operatem) złożony do banku z początkiem lutego w tym momencie jest na etapie analizy. Ponieważ aktualne czasy rozpatrywania wniosków przekraczają 30 dni będące okresem ważności zaświadczenia zastanawiam się, czy bank poprosi mnie o dosłanie nowego, aktualnego po upłynięciu jego ważności? W przypadku mojego pracodawcy takie zaświadczenie niestety nie jest wystawiane z dnia na dzień, a czas jak wiadomo goni. Czy ma ktoś doświadczenie w tej kwestii? Z góry dziękuję za pomoc!

Odpowiedz
0 Lajków
Ziółko
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
13-02-2021
Wiadomość 1 z 4 (2 134 wyświetleń)

Re.: Zaświadczenie od pracowawcy

Ja wniosek składalam 10 listopada, zaświadczenia byly wystawione kilka dni wczesniej, decyzje otrzymalam 22 grudnia i nie poproszono mnie o aktualne zaswiadczenia.
Olka0212
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
22
6
24-11-2020
Wiadomość 2 z 4 (2 046 wyświetleń)

Re.: Zaświadczenie od pracowawcy

Dziękuję za odpowiedź Emotikon: Szczęśliwy jest więc zatem nadzieja, że i w moim przypadku nie będzie takiej konieczności
Odpowiedz
0 Lajków
Ziółko
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
13-02-2021
Wiadomość 3 z 4 (2 041 wyświetleń)

Re: Re.: Zaświadczenie od pracowawcy

@Ziółko zaświadczenie o źródle i wysokości miesięcznych dochodów ważne jest miesiąc. Każdy wniosek rozpatrujemy indywidualnie, dlatego może się zdarzyć, że poprosimy o nowy dokument, jeśli minie ten czas.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (1 987 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy