24-10-2020 23:22
Cześć,
przymierzam się do złożenia wniosku kredytowego m.in. w ING. Poprosiłem dział kadr w miejscu pracy o przygotowanie zaświadczenia o zarobkach. Sytuacja wygląda tak, że do marca br. moje wynagrodzenie składało się z kwoty wynikającej z umowy oraz zmiennej premii. Wynagrodzenie dostałem w całości jednym przelewem. W kwietniu, maju, czerwcu i lipcu w czasie lockdownu otrzymywałem pensję bez premii. Od sierpnia wróciły premie. Księgowa w firmie ma problem z wyliczeniem premii i prosiła o zasięgnięcie informacji u źródła. W formularzu widnieje adnotacja, że przy premii rocznej wpisujemy średnią z 12 miesięcy, przy półrocznej z 6 i analogicznie. W zaświadczeniu w polu premie wpisała mi kwotę ostatniej premii, a wg mnie powinna wpisać średnią z dwóch miesięcy.
Co w sytuacji, gdy w mojej firmie dopiero co przywrócono premie i mam ją od dwóch miesięcy? Wpisujemy średnią z dwóch?
Pozdrawiam
26-10-2020 15:06
Miło mi czytać, że zdecydowałeś się na naszą ofertę. W zaświadczeniu bierzemy pod uwagę premie za 3 ostatnie miesiące. W Twoim przypadku będzie to liczona suma za ostatnie dwa miesiące, podzielona przez trzy miesiące.
Dzień dobry,
Jestem w trakcie postępowania upadłościowego i chciałabym uzyskać informacje w dwóch kwestiach:
Czy osoba, wobec której ogłoszono upadłość konsumencką i która posiada już rachunek w innym b
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |