Odpowiedz

Zaświadczenie o zarobkach a premie

Cześć,

 

przymierzam się do złożenia wniosku kredytowego m.in. w ING. Poprosiłem dział kadr w miejscu pracy o przygotowanie zaświadczenia o zarobkach. Sytuacja wygląda tak, że do marca br. moje wynagrodzenie składało się z kwoty wynikającej z umowy oraz zmiennej premii. Wynagrodzenie dostałem w całości jednym przelewem. W kwietniu, maju, czerwcu i lipcu w czasie lockdownu otrzymywałem pensję bez premii. Od sierpnia wróciły premie. Księgowa w firmie ma problem z wyliczeniem premii i prosiła o zasięgnięcie informacji u źródła. W formularzu widnieje adnotacja, że przy premii rocznej wpisujemy średnią z 12 miesięcy, przy półrocznej z 6 i analogicznie. W zaświadczeniu w polu premie wpisała mi kwotę ostatniej premii, a wg mnie powinna wpisać średnią z dwóch miesięcy. 

 

Co w sytuacji, gdy w mojej firmie dopiero co przywrócono premie i mam ją od dwóch miesięcy? Wpisujemy średnią z dwóch?

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
smd
smd
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
24-10-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 854 wyświetleń)

Re: Zaświadczenie o zarobkach a premie

Miło mi czytać, że zdecydowałeś się na naszą ofertę. W zaświadczeniu bierzemy pod uwagę premie za 3 ostatnie miesiące. W Twoim przypadku będzie to liczona suma za ostatnie dwa miesiące, podzielona przez trzy miesiące.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 762 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Coś nałgałeś. Próbowałem właśnie zrobić przelew i nawet nie chodzi o to, że wymagają autoryzacji. Ja w ogóle go nie mogę wykonać. Pojawia się komunikat:

 

Nie możesz zrobić tego przelewu w Moim ING. Kwo

...

17-04-2024
Nadpłata w okresie karencji

Witam. Mam uruchomiony kredyt hipoteczny. Obecnie spłacam tylko raty odsetkowe (okres karencji), zostały mi do uruchomienia trzy transze. Czy w takim przypadku mogę już nadpłacać uruchomioną kwotę kre...

16-04-2024
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy