Odpowiedz

Zaświadczenie o zarobkach a premie

Cześć,

 

przymierzam się do złożenia wniosku kredytowego m.in. w ING. Poprosiłem dział kadr w miejscu pracy o przygotowanie zaświadczenia o zarobkach. Sytuacja wygląda tak, że do marca br. moje wynagrodzenie składało się z kwoty wynikającej z umowy oraz zmiennej premii. Wynagrodzenie dostałem w całości jednym przelewem. W kwietniu, maju, czerwcu i lipcu w czasie lockdownu otrzymywałem pensję bez premii. Od sierpnia wróciły premie. Księgowa w firmie ma problem z wyliczeniem premii i prosiła o zasięgnięcie informacji u źródła. W formularzu widnieje adnotacja, że przy premii rocznej wpisujemy średnią z 12 miesięcy, przy półrocznej z 6 i analogicznie. W zaświadczeniu w polu premie wpisała mi kwotę ostatniej premii, a wg mnie powinna wpisać średnią z dwóch miesięcy. 

 

Co w sytuacji, gdy w mojej firmie dopiero co przywrócono premie i mam ją od dwóch miesięcy? Wpisujemy średnią z dwóch?

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
smd
smd
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
24-10-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 778 wyświetleń)

Re: Zaświadczenie o zarobkach a premie

Miło mi czytać, że zdecydowałeś się na naszą ofertę. W zaświadczeniu bierzemy pod uwagę premie za 3 ostatnie miesiące. W Twoim przypadku będzie to liczona suma za ostatnie dwa miesiące, podzielona przez trzy miesiące.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 686 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy