Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Zaświadczenie o źródle i wysokości miesięcznych dochodów

Dzień dobry, mam problem z określeniem "premii/nagród w ujęciu miesięcznym 1) netto za ww. okres", mianowicie nagrodę roczną utrzymuję pod koniec każdego roku (za przepracowany kończący się rok - w tej sytuacji rok 2020), natomiast rubryka premii/nagród odnosić się ma do "ww. okresu" czyli roku 2021. 

 

Czy mimo to powinienem przyjąć do obliczeń premię/nagrodę za 2020r. dzieląc ją na 12 miesięcy?

 

Proszę o odpowiedź, bo nie jest to dla mnie jasne. Nagrodę dostaję za przepracowany rok, a nie "z góry" na nadchodzący.

Odpowiedz
0 Lajków
scrypt
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
01-11-2021
Wiadomość 1 z 2 (7 652 wyświetleń)

Re: Zaświadczenie o źródle i wysokości miesięcznych dochodów

Jeśli dochód, który uzupełniasz, jest uzyskiwany z tytułu umowy o pracę, pod uwagę bierzemy wpływy za ostatnie 3 miesiące. Czyli w zaświadczeniu nie ujmujesz wpływu z tytułu premii, ponieważ nie była ona wypłacana na przełomie ostatnich 3 miesięcy. Przy umowie zlecenie bierzemy pod uwagę dochód za ostatnie 12 miesięcy. Jeśli premia była wypłacana w tym okresie, możesz ją uwzględnić w zaświadczeniu.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
266
48
11-02-2020
Wiadomość 2 z 2 (7 558 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wplata BLIK we wplatomatach ING/Planet Cash

Dziękuję,to juz wiem Emotikon: Szczęśliwy dodatkowy koszt takiej wpłaty 15zl 🤦🏻‍♀️
Bardziej chodzi mi o to,dlaczego tak się dzieje. Widzę,że nie tylko ja mam ten problem,choć wcześniej wszystko działało bez zarzutu.

11-06-2026
Re: Powiadomienia PUSH - zawartość

Dziękujemy za wszystkie sugestie Emotikon: Szczęśliwy

11-06-2026
Re: Wplata BLIK we wplatomatach ING/Planet Cash

Jeśli wpłata jest odrzucana ze względu bezpieczeństwa i nie masz dostępu do karty, gotówkę możesz wpłacić w oddziale z obsługą kasową. Takie placówki wyszukasz na naszej stronie: https://www.ing.pl/placowki-oddzialy-bankomaty

...

11-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy