Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Zaświadczenie o źródle i wysokości miesięcznych dochodów

Dzień dobry, mam problem z określeniem "premii/nagród w ujęciu miesięcznym 1) netto za ww. okres", mianowicie nagrodę roczną utrzymuję pod koniec każdego roku (za przepracowany kończący się rok - w tej sytuacji rok 2020), natomiast rubryka premii/nagród odnosić się ma do "ww. okresu" czyli roku 2021. 

 

Czy mimo to powinienem przyjąć do obliczeń premię/nagrodę za 2020r. dzieląc ją na 12 miesięcy?

 

Proszę o odpowiedź, bo nie jest to dla mnie jasne. Nagrodę dostaję za przepracowany rok, a nie "z góry" na nadchodzący.

Odpowiedz
0 Lajków
scrypt
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
01-11-2021
Wiadomość 1 z 2 (7 146 wyświetleń)

Re: Zaświadczenie o źródle i wysokości miesięcznych dochodów

Jeśli dochód, który uzupełniasz, jest uzyskiwany z tytułu umowy o pracę, pod uwagę bierzemy wpływy za ostatnie 3 miesiące. Czyli w zaświadczeniu nie ujmujesz wpływu z tytułu premii, ponieważ nie była ona wypłacana na przełomie ostatnich 3 miesięcy. Przy umowie zlecenie bierzemy pod uwagę dochód za ostatnie 12 miesięcy. Jeśli premia była wypłacana w tym okresie, możesz ją uwzględnić w zaświadczeniu.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
262
48
11-02-2020
Wiadomość 2 z 2 (7 052 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Blokada konta przez brak oświadczenia

Trudno nam się tutaj odnieść do Twojej sprawy. Natomiast jeśli nie zgadzasz się z odpowiedzią na reklamację, to możesz się od niej odwołać. Możesz też napisać do nas na czacie, po zalogowaniu w Moim I

...

06-12-2025
Re: Re.: Blokada konta przez brak oświadczenia

Trafiłem na ten temat w  "społeczności ING " bo szukam rozwiązania problemu . Też spotkała mnie blokada konta przez brak oświadczenia.  Zablokowane konto - na początku to się z tego śmiałem ale teraz

...

06-12-2025
Re: Re.: Problem z blikiem wysyłanym z kategorii odbiorcy

Cieszymy się, że już wszystko jest w porządku Emotikon: Szczęśliwy Gdybyś potrzebował pomocy zawsze możesz do nas napisać na czacie, po zalogowaniu w Moim ING - chętnie pomożemy.

06-12-2025
Najbardziej pomocni użytkownicy