Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Wycofanie wniosku o aneksowanie umowy kredytowej

Dzień dobry,

 

Czy jest możliwość wycofania złożonego wniosku o aneks obniżający kwotę kredytu? Podpisaliśmy już umowę kredytową, ale potem wynegocjowaliśmy niższą cenę zakupu nieruchomości, dlatego zawnioskowaliśmy o aneksowanie umowy kredytowej. Ale procesowanie się przedłuża, a podpisanie umowy finalnej lada dzień.

Odpowiedz
0 Lajków
Stefan1234A
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
07-07-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 361 wyświetleń)

Re: Wycofanie wniosku o aneksowanie umowy kredytowej

Zazwyczaj zmiany związane z umową wprowadzamy po podpisaniu aneksu. Jeśli go nie podpisaliście, zachęcam do kontaktu ze specjalistą, u którego składaliście dokumenty. Sprawdzi na jakim etapie jest wniosek i przedstawi wszystkie możliwości ☺


 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
549
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 322 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
ING pozew cywilny

Witam
Chce pozwać cywilnie ING o bezpodstawne przetwarzanie danych w BIK, konkretnie zapytań, które nie zakończyły się udzieleniem kredytu. Mam już kilka pism przygotowanych przez adwokata, mam dowody ...

24-02-2024
Re: Re.: Wplatomat zatrzymał pieniądze bez księgowania na koncie

Dziękujemy za informację. Przepraszamy za kłopot i  mamy nadzieję, że specjaliści szybko zakończą Twoje zgłoszenie. Tutaj niestety nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym.

23-02-2024
Re: Zapytania kredytowe

Już tyle razy zgłaszałem i nic załączyłem wyroki sądów, pisma z innych banków które usunęły wpisy i nic . Wy robicie problem, a może w łapę chcecie żeby to pokasowac ?

23-02-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy