Odpowiedz

Re.: Wpis hipoteki

A ja mam takie pytanie, rozumiem ze po podpisaniu aktu notarialnego bank ma 14 dni na wystawianie dokumentów do wpisu hipoteki, czy w międzyczasie może wiec uruchomić kredyt czy trzeba czekać te 14 dni plus czas potrzebny na złożenie wniosku do sadu?
Odpowiedz
0 Lajków
Daniel3
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
22-09-2021
Wiadomość 11 z 14 (2 732 wyświetleń)

Re: Re.: Wpis hipoteki

Kredyt uruchomimy po 10 dni roboczych, od daty złożenia dyspozycji pisemnej o jego uruchomieniu oraz dostarczeniu dokumentów, które są potrzebne na tym etapie Emotikon: Szczęśliwy Informację o niezbędnych dokumentach otrzymasz w momencie podpisywania umowy.

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 12 z 14 (2 680 wyświetleń)

Re: Re.: Wpis hipoteki

[ Edytowane ]

kiedy dostanę od banku dokumenty potrzebne do wpisu hipoteki, na etapie podpisywania umowy kredytowej, czy po przedstawieniu aktu notarialnego? Chodzi o rynek wtórny.

W poście wyżej jest napisane że dopiero po podpisaniu aktu notarialnego i złożeniu zapotrzebowania na dokumenty  bank ma 14 dni na wydanie tych dokumentów, a to oznacza ze uruchomienie kredytu byłoby dopiero po ok 24 dniach od podpisania aktu. 

Odpowiedz
0 Lajków
Daniel3
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
22-09-2021
Wiadomość 13 z 14 (2 672 wyświetleń)

Re: Re.: Wpis hipoteki

Nie do końca jest tak jak napisałeś. 
Jak przyjdziesz do nas z aktem notarialnym, to specjalista w tym samym dniu wystawi dla Ciebie dokumenty do wpisu hipoteki. Jak tylko złożysz je w sądzie, to z dokumentem, który to potwierdzi oraz potwierdzeniem dokonania wpłaty, powinieneś ponownie do nas przyjść. Wtedy przyjmiemy dyspozycję uruchomienia kredytu Emotikon: Szczęśliwy 
 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 14 z 14 (2 608 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy