Odpowiedz
Highlighted

Re.: Wpływ na konto 2000zł. Pytanie.

Czy bank zakłada konto w chwili podpisania umowy? Czy od razu po podpisaniu umowy mogę coś wpłacić na konto, czy muszę odczekać kilka godzin czy dni?
Odpowiedz
0 Lajków
Biedronka13
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
5
0
18-11-2019
Wiadomość 11 z 14 (999 wyświetleń)
Highlighted

Tak, żeby mieć kredyt w Banku musisz mieć założone konto.

Przy podpisywaniu Umowy doradca od razu pomaga Ci zainstalować i uruchomić aplikację, tak żebyś miał dostęp od razu do wszystkiego online. 

Odpowiedz
0 Lajków
Galanel88
Zaprawiony analityk
Zaprawiony analityk icon
156
39
06-09-2019
Wiadomość 12 z 14 (997 wyświetleń)
Highlighted

Dzięki. Jeszcze jedno pytanie, czy w każdym oddziale banku można wpłacić gotówkę do kasy? Chodzi o większą gotówkę, 100-200tys, dlatego wplatomat odpada.
Odpowiedz
0 Lajków
Biedronka13
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
5
0
18-11-2019
Wiadomość 13 z 14 (965 wyświetleń)
Highlighted

Re: Re.: Wpływ na konto 2000zł. Pytanie.

Gotówkę możesz wpłacić w każdym oddziale banku z obsługą kasową. Wyszukiwarkę oddziałów znajdziesz na naszej stronie- link

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
52
14
23-04-2018
Wiadomość 14 z 14 (938 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: problem z logowaniem do profilu zaufanego

Proszę, sprawdź w Liście ostatnich działań w bankowości internetowej, czy kiedy logujesz się do strony urzędowej, jest taka informacja. (Ustawienia > Bezpieczeństwo > Lista ostatnich działań w bankowo

...

15-07-2020
Czy nadpłacenie pozostałej kwoty, może być przyczyną odmowy pożyczki?

Tak jak w temacie, dzisiaj spłaciłem pozostałą kwotę jednego z dwóch kredytów. No i przyznam, że od razu wnioskowałem o nowy kredyt na zakup laptopa, niestety za każdym razem otrzymuję komunikat "Nie

...

15-07-2020
Re: Aktywacja karty kredytowej.

Możesz aktywować kartę kredytową przed jej fizycznym otrzymaniem w bankowości internetowej. Następnie możesz ja dodać do Apple Wallet, i z niej korzystać 😊

15-07-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy