Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Wnioski z końca stycznia a decyzje wstępne w lutym

Cześć,

 

Wniosek kompletny z operatem szacunkowym został wysłany 21 stycznia, a do procesu analizy wpadł 27 stycznia. Jak najbardziej mam świadomość, że proces w ING trwa dosyć długo jak obecne standardy. Zastanawiam się tylko czy po takim czasie (dzisiaj mamy 22 luty) nie powinna się pojawić choćby decyzja wstępna z sugestią o ewentualne uzupełnienia? Wniosek złożyliśmy jeszcze z dokumentami wpływów przelewów itd. Doradca expandera najwyraźniej wie tylko tyle co ja z systemu : )

Na grupie fb związanej z kredytami hipotecznymi są posty ludzi, którzy składali wnioski w połowie stycznia i otrzymali już decyzje wstępne lub ostateczne.

Podsumowując, czy są tu obecne osoby którzy mniej więcej w podobnym czasie składali wniosek i również oczekują na choćby decyzję wstępną? : )

 

Daty:

21.01 - RODO i wysyłka papierów

27.01 - analiza dokumentów

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
MU
MU
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
1
16-02-2021
Wiadomość 1 z 17 (5 828 wyświetleń)

Re.: Wnioski z końca stycznia a decyzje wstępne w lutym

Hej,

Mój wiosek złożony został 29go stycznia, do analizy przyjęty 2go lutego, podobnie jak u Ciebie z kompletem dokumentów i również posiada status 'analiza dokumentów'. Zgodnie z czasami procesowymi, dziś wydawane są decyzje wstępne dla wniosków, które do analizy weszły 21go stycznia wygląda więc na to, że mają jeszcze chwilę na Twój wniosek, przy dobrych wiatrach za 6 dni będziesz coś wiedzieć Emotikon: Mrugający. Dodatkowo z informacji wyczytanych na forum i zamieszczonych na stronie, w przypadku wniosków złożonych wraz z operatem jest szansa, że z punktu analizy przejdziemy od razu do decyzji ostatecznej
Odpowiedz
0 Lajków
Ziółko
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
13-02-2021
Wiadomość 2 z 17 (5 758 wyświetleń)

Re.: Wnioski z końca stycznia a decyzje wstępne w lutym

Ja czekałem równe 2miesiace od złożenia wniosku do decyzji ostatecznej, jutro idę umowę z bankiem podpisać
Odpowiedz
0 Lajków
oshee92
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
01-02-2021
Wiadomość 3 z 17 (5 703 wyświetleń)

Re.: Wnioski z końca stycznia a decyzje wstępne w lutym

Czy juz ma Pan decyzje ?
Odpowiedz
0 Lajków
Paulka1488
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
24-02-2021
Wiadomość 4 z 17 (5 473 wyświetleń)

Re.: Wnioski z końca stycznia a decyzje wstępne w lutym

Mój wniosek został złożony 9 grudnia (analiza od 16 grudnia), wniosek z operatem i wszystkimi niezbędnymi dokumentami.
Od 18 lutego oczekuję na finalną decyzję - masakryczny bank.

Życzę cierpliwości i zrozumienia inwestora
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 5 z 17 (5 453 wyświetleń)

Re.: Wnioski z końca stycznia a decyzje wstępne w lutym

[ Edytowane ]

@

Nie. Wygląda na to, że będą brane pod uwagę jutro wnioski ze startem 27 stycznia albo w poniedziałek
Odpowiedz
0 Lajków
MU
MU
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
1
16-02-2021
Wiadomość 6 z 17 (5 286 wyświetleń)

Re.: Wnioski z końca stycznia a decyzje wstępne w lutym

Czy miał Pan najpierw decyzję wstępna a później ostateczna? Dokumenty od rzeczoznawcy kiedy Pan dostarczył od złożenia wniosku?
Odpowiedz
0 Lajków
aligol8063
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
26-02-2021
Wiadomość 7 z 17 (5 235 wyświetleń)

Re.: Wnioski z końca stycznia a decyzje wstępne w lutym

@aligol8063 do tej pory czekam na decyzję ostateczną Emotikon: Szczęśliwy obecnie bank poprosił o notatkę do wyjaśnienia tego co otrzymał ok. 3 tyg. temu. Notatka została przesłana i czekam dalej - pogodziłem się już z tym faktem i w przyszłym tygodniu realizuję zakup.
Operat dostarczyłem przed otrzymaniem decyzji wstępnej tj. kilka dni później po złożeniu wniosku.
Proszę się uzbroić w cierpliwość a najlepiej złożyć wnioski do innych banków by mieć coś w odwodzie.
Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 8 z 17 (5 224 wyświetleń)

Re.: Wnioski z końca stycznia a decyzje wstępne w lutym

A kiedy wniosek wszedł do analizy?  My czekamy od 29.01

Odpowiedz
0 Lajków
Karolin_ka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
1
24-02-2021
Wiadomość 9 z 17 (5 204 wyświetleń)

Re.: Wnioski z końca stycznia a decyzje wstępne w lutym

@Karolin_ka
wniosek złożony 9 grudnia, w analizie pojawił się 16 grudnia.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 10 z 17 (5 180 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy