Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Wnioski z końca stycznia a decyzje wstępne w lutym

Cześć,

 

Wniosek kompletny z operatem szacunkowym został wysłany 21 stycznia, a do procesu analizy wpadł 27 stycznia. Jak najbardziej mam świadomość, że proces w ING trwa dosyć długo jak obecne standardy. Zastanawiam się tylko czy po takim czasie (dzisiaj mamy 22 luty) nie powinna się pojawić choćby decyzja wstępna z sugestią o ewentualne uzupełnienia? Wniosek złożyliśmy jeszcze z dokumentami wpływów przelewów itd. Doradca expandera najwyraźniej wie tylko tyle co ja z systemu : )

Na grupie fb związanej z kredytami hipotecznymi są posty ludzi, którzy składali wnioski w połowie stycznia i otrzymali już decyzje wstępne lub ostateczne.

Podsumowując, czy są tu obecne osoby którzy mniej więcej w podobnym czasie składali wniosek i również oczekują na choćby decyzję wstępną? : )

 

Daty:

21.01 - RODO i wysyłka papierów

27.01 - analiza dokumentów

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
MU
MU
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
1
16-02-2021
Wiadomość 1 z 17 (5 796 wyświetleń)

Re.: Wnioski z końca stycznia a decyzje wstępne w lutym

Hej,

Mój wiosek złożony został 29go stycznia, do analizy przyjęty 2go lutego, podobnie jak u Ciebie z kompletem dokumentów i również posiada status 'analiza dokumentów'. Zgodnie z czasami procesowymi, dziś wydawane są decyzje wstępne dla wniosków, które do analizy weszły 21go stycznia wygląda więc na to, że mają jeszcze chwilę na Twój wniosek, przy dobrych wiatrach za 6 dni będziesz coś wiedzieć Emotikon: Mrugający. Dodatkowo z informacji wyczytanych na forum i zamieszczonych na stronie, w przypadku wniosków złożonych wraz z operatem jest szansa, że z punktu analizy przejdziemy od razu do decyzji ostatecznej
Odpowiedz
0 Lajków
Ziółko
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
13-02-2021
Wiadomość 2 z 17 (5 726 wyświetleń)

Re.: Wnioski z końca stycznia a decyzje wstępne w lutym

Ja czekałem równe 2miesiace od złożenia wniosku do decyzji ostatecznej, jutro idę umowę z bankiem podpisać
Odpowiedz
0 Lajków
oshee92
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
01-02-2021
Wiadomość 3 z 17 (5 671 wyświetleń)

Re.: Wnioski z końca stycznia a decyzje wstępne w lutym

Czy juz ma Pan decyzje ?
Odpowiedz
0 Lajków
Paulka1488
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
24-02-2021
Wiadomość 4 z 17 (5 441 wyświetleń)

Re.: Wnioski z końca stycznia a decyzje wstępne w lutym

Mój wniosek został złożony 9 grudnia (analiza od 16 grudnia), wniosek z operatem i wszystkimi niezbędnymi dokumentami.
Od 18 lutego oczekuję na finalną decyzję - masakryczny bank.

Życzę cierpliwości i zrozumienia inwestora
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 5 z 17 (5 421 wyświetleń)

Re.: Wnioski z końca stycznia a decyzje wstępne w lutym

[ Edytowane ]

@

Nie. Wygląda na to, że będą brane pod uwagę jutro wnioski ze startem 27 stycznia albo w poniedziałek
Odpowiedz
0 Lajków
MU
MU
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
1
16-02-2021
Wiadomość 6 z 17 (5 254 wyświetleń)

Re.: Wnioski z końca stycznia a decyzje wstępne w lutym

Czy miał Pan najpierw decyzję wstępna a później ostateczna? Dokumenty od rzeczoznawcy kiedy Pan dostarczył od złożenia wniosku?
Odpowiedz
0 Lajków
aligol8063
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
26-02-2021
Wiadomość 7 z 17 (5 203 wyświetleń)

Re.: Wnioski z końca stycznia a decyzje wstępne w lutym

@aligol8063 do tej pory czekam na decyzję ostateczną Emotikon: Szczęśliwy obecnie bank poprosił o notatkę do wyjaśnienia tego co otrzymał ok. 3 tyg. temu. Notatka została przesłana i czekam dalej - pogodziłem się już z tym faktem i w przyszłym tygodniu realizuję zakup.
Operat dostarczyłem przed otrzymaniem decyzji wstępnej tj. kilka dni później po złożeniu wniosku.
Proszę się uzbroić w cierpliwość a najlepiej złożyć wnioski do innych banków by mieć coś w odwodzie.
Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 8 z 17 (5 192 wyświetleń)

Re.: Wnioski z końca stycznia a decyzje wstępne w lutym

A kiedy wniosek wszedł do analizy?  My czekamy od 29.01

Odpowiedz
0 Lajków
Karolin_ka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
1
24-02-2021
Wiadomość 9 z 17 (5 172 wyświetleń)

Re.: Wnioski z końca stycznia a decyzje wstępne w lutym

@Karolin_ka
wniosek złożony 9 grudnia, w analizie pojawił się 16 grudnia.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 10 z 17 (5 148 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy