Odpowiedz

Wniosek o zmianę oprocentowania

Dzień dobry,
W zeszłym tygodniu złożyłem wniosek o zmianę formy oprocentowania na stałe. W tym tygodniu w nowej ofercie widzę, iż różnica w warunkach jest znacząca. Czy złożenie wniosku jest równoznaczne z obowiązkiem zawarcia aneksu, czy w przypadku pozytywnej weryfikacji wnioski i otrzymania decyzji banku mogę zrezygnować ze złożonego wniosku i spróbować ponownie, na nowych, korzystniejszych warunkach?
Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
0 Lajków
KotTeofil
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
05-04-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 782 wyświetleń)

Re: Wniosek o zmianę oprocentowania

W opisanej przez Ciebie sytuacji musimy sprawdzić złożony wniosek o aneks. Skontaktuj się proszę, w tej sprawie z doradcą, u którego składałeś ten wniosek. On sprawdzi dla Ciebie, czy może go anulować wcześniej.

Standardowo aneks jest ważny 30 dni od przygotowania, jeśli go nie podpiszesz.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 637 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy