Odpowiedz

Re: Wniosek o kredyt hipoteczny

a jakie dokumenty chciał od Was bank po wydaniu wstępnej decyzji? Trochę bez sensu jest, że trzeba jeszcze coś dosyłać. przez to cały proces się wydłuża :/

Odpowiedz
0 Lajków
kaloszz1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
1
09-04-2020
Wiadomość 21 z 42 (5 972 wyświetleń)

Re: Wniosek o kredyt hipoteczny

W naszym przypadku chciał po raz kolejny potwierdzenie wpływów wynagrodzeń za ostatnie 3m-ce, jeżeli uległy zmniejszeniu to także wyjaśnienie czym było to spowodowane....

Oświadczenie , że zostanie założona nowa Księga Wieczysta dla nieruchomości.

Mąż w zeszłym roku prowadził działalność gospodarczą, która została zamknięta i jest od dawna zatrudniony na umowę o pracę no i pomimo wszystko chcieli KPiR z ostatnich 3 m-cy.

Odpowiedz
0 Lajków
Agnieszka94
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
26
4
14-04-2020
Wiadomość 22 z 42 (5 962 wyświetleń)

Re: Wniosek o kredyt hipoteczny

Agnieszka94

Tez jestem po tak długim oczekiwaniu na wstępna decyzje ,mile zaskoczona,że zmienił się status z 3 na 5. U nas dokładnie takie same dokumenty chciał bank oprócz KW.
Odpowiedz
0 Lajków
Jola2101
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
54
4
27-03-2020
Wiadomość 23 z 42 (5 948 wyświetleń)

Re: Wniosek o kredyt hipoteczny

Mam nadzieję, że w moim przypadku też będzie taki przeskok... Szczerze powiem, że pośrednik kredytowy twierdził, że po uzupełnieniu dokumentów bank dopiero zabierze się za wycenę nieruchomości i trzeba się liczyć , że może potrwać to jeszcze około 2 tygodnie tak więc liczę , że uda się jednak szybciej

Odpowiedz
0 Lajków
Agnieszka94
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
26
4
14-04-2020
Wiadomość 24 z 42 (5 944 wyświetleń)

Re: Wniosek o kredyt hipoteczny

[ Edytowane ]

@Agnieszka94  - u mnie wycena nieruchomości przez bank (ta sama miejscowość) zajeła 2 dni robocze (licząc od przelewu za wycenę). Co do uzupełnienia dokumentów to po ich przekazaniu bank potrzebował 3 dni robocze na zmianę statusu na kolejny etap (Decyzja) więc po wstępnej analizie dalsze etapy idą w miarę sprawnie. W tych 3 dniach roboczych bank zarówno zapoznał się z uzupełnionymi dokumentami jak i została zrobiona wycena. Yuppi!

Odpowiedz
0 Lajków
m365
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
185
84
18-04-2020
Wiadomość 25 z 42 (5 925 wyświetleń)

Re: Wniosek o kredyt hipoteczny

Jeżeli chodzi o mnie to bank już od dawna ma operat bo zleciłam go na własną rękę tak wiec w tej kwestii jest wszystko okej..

Tak więc trzeba być dobrej myśli, że dalej już to sprawnie pójdzie.. Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Agnieszka94
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
26
4
14-04-2020
Wiadomość 26 z 42 (5 903 wyświetleń)

Re: Wniosek o kredyt hipoteczny

u mnie dzisiaj wstępna decyzja i te same dokumenty wymagane do dosłania. potwierdzenie wpływów z ostatnich miesięcy i wyjaśnienie skąd różnice. nie wiem, może analitykowi coś się nie spodobało skoro tak drąży temat. ciekawe ile to teraz potrwa no i jaka będzie decyzja 

Odpowiedz
0 Lajków
kaloszz1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
1
09-04-2020
Wiadomość 27 z 42 (5 881 wyświetleń)

Re: Wniosek o kredyt hipoteczny

[ Edytowane ]

U mnie właśnie wskoczył etap 4  a wczoraj dostarczałam dokumenty uzupełniające tak więc może jakoś pójdzie

Odpowiedz
0 Lajków
Agnieszka94
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
26
4
14-04-2020
Wiadomość 28 z 42 (5 874 wyświetleń)

Re: Wniosek o kredyt hipoteczny

Ja operat też już dawno przekazałam bankowi,bo również zlecalam wykonanie go prywatnie.Wczoraj wieczorem miałam status 3 a dzisiaj już 5. Z tego wynika,że wycena ok,bo przeskoczyli ten punkt. Zobaczymy ile trzeba będzie teraz czekać na decyzję ostateczna. Mam nadzieję,że pójdzie sprawnie.
Odpowiedz
0 Lajków
Jola2101
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
54
4
27-03-2020
Wiadomość 29 z 42 (5 863 wyświetleń)

Re: Wniosek o kredyt hipoteczny

U Nas wniosek złożony 17 marca od 31 marca dalej w analizie.. nie wiemy ile jeszcze to potrwaEmotikon: Smutny kiedy Wasze wnioski trafiły do analizy?
Odpowiedz
0 Lajków
klodia27
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
21
1
30-03-2020
Wiadomość 30 z 42 (5 835 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy