Odpowiedz

Re: Wniosek o kredyt hipoteczny

a jakie dokumenty chciał od Was bank po wydaniu wstępnej decyzji? Trochę bez sensu jest, że trzeba jeszcze coś dosyłać. przez to cały proces się wydłuża :/

Odpowiedz
0 Lajków
kaloszz1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
1
09-04-2020
Wiadomość 21 z 42 (5 971 wyświetleń)

Re: Wniosek o kredyt hipoteczny

W naszym przypadku chciał po raz kolejny potwierdzenie wpływów wynagrodzeń za ostatnie 3m-ce, jeżeli uległy zmniejszeniu to także wyjaśnienie czym było to spowodowane....

Oświadczenie , że zostanie założona nowa Księga Wieczysta dla nieruchomości.

Mąż w zeszłym roku prowadził działalność gospodarczą, która została zamknięta i jest od dawna zatrudniony na umowę o pracę no i pomimo wszystko chcieli KPiR z ostatnich 3 m-cy.

Odpowiedz
0 Lajków
Agnieszka94
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
26
4
14-04-2020
Wiadomość 22 z 42 (5 961 wyświetleń)

Re: Wniosek o kredyt hipoteczny

Agnieszka94

Tez jestem po tak długim oczekiwaniu na wstępna decyzje ,mile zaskoczona,że zmienił się status z 3 na 5. U nas dokładnie takie same dokumenty chciał bank oprócz KW.
Odpowiedz
0 Lajków
Jola2101
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
54
4
27-03-2020
Wiadomość 23 z 42 (5 947 wyświetleń)

Re: Wniosek o kredyt hipoteczny

Mam nadzieję, że w moim przypadku też będzie taki przeskok... Szczerze powiem, że pośrednik kredytowy twierdził, że po uzupełnieniu dokumentów bank dopiero zabierze się za wycenę nieruchomości i trzeba się liczyć , że może potrwać to jeszcze około 2 tygodnie tak więc liczę , że uda się jednak szybciej

Odpowiedz
0 Lajków
Agnieszka94
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
26
4
14-04-2020
Wiadomość 24 z 42 (5 943 wyświetleń)

Re: Wniosek o kredyt hipoteczny

[ Edytowane ]

@Agnieszka94  - u mnie wycena nieruchomości przez bank (ta sama miejscowość) zajeła 2 dni robocze (licząc od przelewu za wycenę). Co do uzupełnienia dokumentów to po ich przekazaniu bank potrzebował 3 dni robocze na zmianę statusu na kolejny etap (Decyzja) więc po wstępnej analizie dalsze etapy idą w miarę sprawnie. W tych 3 dniach roboczych bank zarówno zapoznał się z uzupełnionymi dokumentami jak i została zrobiona wycena. Yuppi!

Odpowiedz
0 Lajków
m365
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
185
84
18-04-2020
Wiadomość 25 z 42 (5 924 wyświetleń)

Re: Wniosek o kredyt hipoteczny

Jeżeli chodzi o mnie to bank już od dawna ma operat bo zleciłam go na własną rękę tak wiec w tej kwestii jest wszystko okej..

Tak więc trzeba być dobrej myśli, że dalej już to sprawnie pójdzie.. Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Agnieszka94
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
26
4
14-04-2020
Wiadomość 26 z 42 (5 902 wyświetleń)

Re: Wniosek o kredyt hipoteczny

u mnie dzisiaj wstępna decyzja i te same dokumenty wymagane do dosłania. potwierdzenie wpływów z ostatnich miesięcy i wyjaśnienie skąd różnice. nie wiem, może analitykowi coś się nie spodobało skoro tak drąży temat. ciekawe ile to teraz potrwa no i jaka będzie decyzja 

Odpowiedz
0 Lajków
kaloszz1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
1
09-04-2020
Wiadomość 27 z 42 (5 880 wyświetleń)

Re: Wniosek o kredyt hipoteczny

[ Edytowane ]

U mnie właśnie wskoczył etap 4  a wczoraj dostarczałam dokumenty uzupełniające tak więc może jakoś pójdzie

Odpowiedz
0 Lajków
Agnieszka94
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
26
4
14-04-2020
Wiadomość 28 z 42 (5 873 wyświetleń)

Re: Wniosek o kredyt hipoteczny

Ja operat też już dawno przekazałam bankowi,bo również zlecalam wykonanie go prywatnie.Wczoraj wieczorem miałam status 3 a dzisiaj już 5. Z tego wynika,że wycena ok,bo przeskoczyli ten punkt. Zobaczymy ile trzeba będzie teraz czekać na decyzję ostateczna. Mam nadzieję,że pójdzie sprawnie.
Odpowiedz
0 Lajków
Jola2101
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
54
4
27-03-2020
Wiadomość 29 z 42 (5 862 wyświetleń)

Re: Wniosek o kredyt hipoteczny

U Nas wniosek złożony 17 marca od 31 marca dalej w analizie.. nie wiemy ile jeszcze to potrwaEmotikon: Smutny kiedy Wasze wnioski trafiły do analizy?
Odpowiedz
0 Lajków
klodia27
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
21
1
30-03-2020
Wiadomość 30 z 42 (5 834 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy