08-04-2020 17:50
Dzień dobry,
Nie jestem w stanie ustalić na infolinii statusu mojego wniosku. Jestem odsyłana do pośrednika. Dlaczego nie mogę kontaktować się bezpośrednio, skoro to mnie dotyczy sprawa? Jest to dla mnie nielogiczne. Wniosek został złożony 11 marca i do dziś nie ma jakiejkolwiek decyzji.
08-04-2020 20:13
możesz podać numer wniosku ?
08-04-2020 20:39
Jeśli rozpoczynasz wnioskowanie o kredyt u pośrednika, to tylko u niego możesz sprawdzić ten wniosek. Maja one nieco inne oznaczenia, a przez to na infolinii lub na czacie nie widzimy tego wniosku
09-04-2020 09:30
Napisałam wiadomość prywatną.
09-04-2020 16:00
09-04-2020 16:03
09-04-2020 16:22
09-04-2020 16:23
10-04-2020 09:08
Ja dzwoniłam kilka razy za infolinię i trafiałam na różne osoby. Tylko jedna (chyba na 7-8 prób) podała mi numer mojego wniosku, abym mogła go śledzić online. Chyba zależy od dobrych chęci.
10-04-2020 12:23
Witam,czy jest szansa przesłać również moją reklamację?Wplacane ponad 4000 złotych,nr reklamacji 104484/062026.
Dziekuje
05-06-2026Tak, dziękuję. Otrzymałem odpowiedź, która jest dla mojej sprawy klasycznym, korporacyjnym "pocałunkiem śmierci":
Dzień dobry,... 05-06-2026
w odpowiedzi na Pana zgłoszenie chcielibyśmy poinformować, że zgłoszenie zo
Tu nie mamy możliwości sprawdzenia dla Ciebie informacji po naszej stronie. Prosimy skontaktuj się z nami na czacie w bankowości internetowej lub naszą infolinią pod numerem: 32 357 00 69 tam umówimy
... 05-06-2026