Odpowiedz

Re: Wniosek kredytowy

Życzę powodzenia 😉

Odpowiedz
0 Lajków
Karolin_ka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
1
24-02-2021
Wiadomość 11 z 14 (1 456 wyświetleń)

@Mevita 
Było napisane, że wnioski których status przeskoczył na "analiza", a nie wnioski złożone dnia... 
To tak dla informacji, bo może przedwcześnie oczekujesz Emotikon: Mrugający Liczy się data zmiany statusu, a nie sama data złożenia Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
KamisLBN
Doradca z ambicjami I
7
0
27-01-2021
Wiadomość 12 z 14 (1 384 wyświetleń)

Nie, jestem świadoma, że to wnioski ze statusem „analiza” są rozpatrywane. Ja składałam wcześniej, a 29.01. przeskoczył mi status na analiza Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Mevita
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
0
03-03-2021
Wiadomość 13 z 14 (1 338 wyświetleń)

Aaaa, ok Emotikon: Mrugający

W takim razie nie mam pojęcia jak oni to rozpatrują.

Odpowiedz
0 Lajków
KamisLBN
Doradca z ambicjami I
7
0
27-01-2021
Wiadomość 14 z 14 (1 309 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Kontrola biletów w komunikacji miejskiej

Wyczytałam dzisiaj w prasie lokalnej, że cyt.: "Od lipca kontroler przy kontroli biletów w autobusie czy tramwaju zablokuje aplikacje mobilne do sprzedaży biletów. "W związku z nagminnymi nadużyciami

...

24-06-2022
Re: Wydłużenie karencji

Możesz wydłużyć okres karencji, jednak decyzja zależy od indywidualnej sytuacji kredytobiorcy.
Wymagane jest złożenie wniosku o aneks, wraz z dokumentami dotyczącej aktualnej sytuacji finansowej.
Listę

...

24-06-2022
Zmiany widoku w Moim ING

Co wy do jasnej ciasnej narobiliście z podglądem konta oszczędnościowego?! Do niedawna był wyraźny podział środków - takie kwoty mamy na celach oszczędnościowych a tyle na koncie oszczędnościowym. BYŁ

...

24-06-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy