Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Oczekiwanie na zaświadczenie o spłacie kredytu

Dzień dobry, 

 

chciałbym się zapytać jaki jest czas oczekiwania na wydanie zaświadczenia o spłaceniu kredytu hipotecznego. Pierwsza transza kredytu została przelana 11 lutego, tego samego dnia sprzedający wystąpił o wniosek, do dzisiaj cisza, sprzedający nie może się nawet dowiedzieć czy zaświadczenie zostało wysłane, dostał tylko informację ze kredyt został spłacony. 

 

Co śmieszne ja już dostaję na telefon powiadomienia z ponagleniem dostarczenia tego wniosku. Oczywiście mój kredyt jest w ING oraz spłacany kredyt sprzedającego również jest w ING. 

Odpowiedz
0 Lajków
Andzej
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
0
28-01-2021
Wiadomość 1 z 5 (5 818 wyświetleń)

Re: Oczekiwanie na zaświadczenie o spłacie kredytu

@Andzej zaświadczenie przygotujemy w ciągu 14 dni kalendarzowych od spłaty kredytu. Czas oczekiwania na dostarczenie zależy także od poczty. Trzeba z tego powodu doliczyć do kilku dni roboczych. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 5 (5 747 wyświetleń)

Re: Oczekiwanie na zaświadczenie o spłacie kredytu

Dzisiaj mija 19 dzien kalendarzowy a z tego co się udało dowiedzieć dokument nawet nie został wysłany więc chyba to nie jest wina poczty, jednocześnie mój termin leci już nie mówiąc ze te dodatkowe opóźnienia to dla mnie koszta. 

Odpowiedz
0 Lajków
Andzej
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
0
28-01-2021
Wiadomość 3 z 5 (5 618 wyświetleń)

Re: Oczekiwanie na zaświadczenie o spłacie kredytu

Tutaj tego nie sprawdzimy Emotikon: Smutny Proszę, żebyś w tej sprawie skontaktował się z nami w innej formie. Zapraszam do kontaktu z infolinia pod numerem 32 357 00 57. Jest czynna w dni robocze od 8:00 do 20:00 oraz w soboty od 8:00 do 16:00. Możesz też napisać na czacie, po zalogowaniu się do swojej bankowości. Sprawdzimy to dla Ciebie. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 4 z 5 (5 568 wyświetleń)

Re: Oczekiwanie na zaświadczenie o spłacie kredytu

Okazało się że w końcu zaświadczenie zostało wysłane, 5 dni po terminie. W nagrodę, że było opóźnienie bank wysłał zaświadczenie listem który idzie 5 dni, to już ekonomiczny idzie szybciej. Mam nadzieję, że poczta nie zawali. 

Odpowiedz
0 Lajków
Andzej
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
0
28-01-2021
Wiadomość 5 z 5 (5 447 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy