Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Wakacje kredytowe - zawieszenie raty w dniu płatności

Jak przez ING rozpatrywany jest wniosek o zawieszenie spłaty złożony w ostatniej chwili, tj. w dniu płatności raty? 

Na stronie jest informacja, że wniosek można złożyć w dniu płatności raty. Jednak od początku dnia zostały zablokowane środki na spłatę i mimo złożenia wniosku, rata została pobrana. Czy w takim przypadku środki te zostaną zwrócone na konto czy zostanie anulowany wniosek?

Odpowiedz
0 Lajków
neta
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
4
16-01-2021
Wiadomość 1 z 3 (8 425 wyświetleń)

Re: Wakacje kredytowe - zawieszenie raty w dniu płatności

Możesz złożyć wniosek o wakacje kredytowe nawet w dniu płatności raty. W takiej sytuacji kwot blokady powinna automatycznie wrócić na Twoje konto wieczorem. Jeśli tak się nie stało i spłata raty się zaksięgowała, skontaktuj się z czatem hipotecznym w Moim ING (dostępny po zalogowaniu) lub z infolinią: 32 357 00 57. Sprawdzimy to. Specjaliści są dla Ciebie dostępni w dni robocze od 8:00 do 20:00 oraz w soboty od 8:00 do 16:00.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
176
40
23-04-2018
Wiadomość 2 z 3 (8 376 wyświetleń)

Re.: Wakacje kredytowe - zawieszenie raty w dniu płatności

W dniu płatności środki zostały pobrane z konta, jednak dopiero kolejnego dnia nastąpił zwrot z opisem "zwrot po korekcie zawieszenie raty".
Zatem, gdyby ktoś miał wątpliwości - nie warto zwlekać z decyzją do ostatniego momentu Emotikon: Mrugający bo na ponad 24 h (od chwili blokady aż do zwrotu) ma się zblokowane środki.
Odpowiedz
0 Lajków
neta
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
4
16-01-2021
Wiadomość 3 z 3 (8 281 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy