Odpowiedz

Wakacje kredytowe a karencja

Witam,
Jak wakacje kredytowe wyglądają w przypadku karencji w spłacie.
Kredyt został zaciągnięty w listopadzie 2021 roku i z uwagi na budowę mieszkania jest karencja w spłacie. Wszystkie transze dla dewelopera zostały wypłacone, jedynie została transza na wykończenie mieszkania, która będzie do wypłacenia z końcem 2022 roku.
Czy w przypadku skorzystania z wakacji kredytowych to automatycznie karencja w spłacie zostaje wydłużona o okres wakacji ? Co w przypadku jeżeli w danym miesiącu będą wakacje kredytowe, a będę chciała wypłacić pieniądze na wykończenie? Czy będę musiała czekać na okres bez wakacji kredytowych?

angela7
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
2
02-07-2022
Wiadomość 1 z 4 (4 636 wyświetleń)

Re: Wakacje kredytowe a karencja

Na tę chwilę trudno jest nam przedstawić jednoznaczną odpowiedź na pytania dotyczące nowych wakacji kredytowych. Ustawa jeszcze nie weszła w życie.

 

Jak tylko będziemy wiedzieć coś więcej, umieścimy odpowiednie informacje na naszej stronie. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
233
45
11-02-2020
Wiadomość 2 z 4 (4 500 wyświetleń)

Re: Wakacje kredytowe a karencja

Ponawiam pytanie. Czy okres karencji zostanie wydłużony w sytuacji skorzystania z wakacji kredytowych?

Odpowiedz
0 Lajków
czarna1518
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
0
04-01-2022
Wiadomość 3 z 4 (2 031 wyświetleń)

Re: Wakacje kredytowe a karencja

Odpowiedz
0 Lajków
czarna666
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
134
42
01-04-2020
Wiadomość 4 z 4 (1 968 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy