Odpowiedz

Re: Wakacje kredytowe - #Covid19

Z tego co ja słyszałem to te zapisy dotyczą tylko przedsiębiorców.

 

Ale przyznam szczerze, że w branży której pracuję, o szczegółowych zapisach zmian w rozporządzeniach dowiadujemy się w niedziele wieczorem z datą wejścia w życie w poniedziałek (tak było na przykład ze zmianami dni kiedy obowiązują w handlu godziny dla seniora). Rząd niestety ogłasza tylko te populistyczne elementy, natomiast wszystkie pozostałe, a często równie ważne dla społeczeństwa tematy, publikowane są dopiero w aktach wykonawczych do których zagląda garstka najbardziej zainteresowanych ludzi.

 

Więc pewnie co dokładnie uchwalono dowiemy się dopiero jak przejdzie to przez Senat, wróci do Sejmu i uchwalą. 

Odpowiedz
0 Lajków
Galanel88
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
163
42
06-09-2019
Wiadomość 131 z 133 (3 874 wyświetleń)

Re: Wakacje kredytowe - #Covid19

A ja mam takie pytanie, zawieszę teraz kredyt na 6miesięcy czy np za 5 miesięcy mogę go spłacić w całości i wtedy spłacam cały kapitał i nie muszę tych odsetek płacić ?

Odpowiedz
0 Lajków
MickelK
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
14-05-2020
Wiadomość 132 z 133 (3 670 wyświetleń)

Re: Wakacje kredytowe - #Covid19

Jeśli zawiesisz spłatę na 6 miesięcy, możesz spłacić w tym czasie kredyt w całości. W przypadku, gdy spłacisz go np. po 5 miesiącach, spłacisz kapitał pozostały do dnia całkowitej spłaty  oraz odsetki, które naliczymy do tego dnia - odsetki za 5 miesięcy, w których spłata była zawieszona. Nie naliczymy odsetek za pozostałe miesiące. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 133 z 133 (3 642 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Błąd przy zakładaniu celu oszczędnościowego

Przy próbie założenia celu oszczędnościowego, po potwierdzeniu danych, pojawia się komunikat Błąd wczytywania danych Spróbuj ponownie później. Taka sytuacja ma miejsce od dłuższego czasu, zarówno w ba

...

20-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Sytuacja się zmienia, dlatego odgrzebię temat. Jak to wygląda w kwietniu 2024? Na pewno są tutaj osoby, które korzystają.

 

Mam konto na Revolucie w złotówkach i doładowuję je:

- z karty ING (podejrzewam

...

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy