Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Uzupełnienie dokumentów - jak długo do decyzji?

Cześć.

Pod koniec marca po ponad miesiącu oczekiwania, dostaliśmy wstępną decyzję pozytywną, ale też prośbę o uzupełnienie dokumentów - wyjaśnienie kwestii zmiennego wynagrodzenia. Wtedy też wniosek zmienił status na numer 3. Następnego dnia dokumenty te dostarczyliśmy do doradcy.

Około tydzień temu (06.04) wniosek zmienił status ponownie na numer 2. To oznacza, że znowu będzie analizowany przez ponad 20 dni roboczych? Od wstępnej decyzji nikt się z nami nie kontaktował, nie wiemy ile jeszcze to potrwa. Status dalej tkwi w punkcie 2.

Wniosek kredytowy złożyliśmy od razu z gotowym operatem.

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 2 (1 684 wyświetleń)

Re: Uzupełnienie dokumentów - jak długo do decyzji?

Zazwyczaj po dostarczeniu dokumentów i zaakceptowaniu wstępnej analizy, decyzję podejmujemy w przeciągu kilku dni roboczych. Proponuję, żebyś w tej sytuacji skontaktowała się ze specjalistą, u którego kompletowaliście dokumenty. Sprawdzi to dla Ciebie.
 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
540
121
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 588 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Hasło maskowane / partial password


@maszaikasza:

Po pierwsze, nie używam menadżera haseł "innych firm", tylko natywnego, wbudowanego w system operacyjny, uznawanego za zaufany i z którym jak dotąd nie miałem żadnych problemów. Między in

...

17-10-2024
Re.: Propozycja usprawnień w Przelewach podatkowych (iOS)

Dziękujemy za Twoją sugestię, przekazałam ją do osób, które odpowiadają za rozwój naszej bankowości internetowej.

17-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy