Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Udziały w działce jako wkład własny

Z żoną mamy działkę kupioną wspólnie z rodzicami 50/50. Nie ma ustalonego podziału, z mapką przygotowaną przez geodete, tylko słownie "pół na pół".
Chcemy się z żoną budować i zastanawiamy sie czy konieczne jest rozdzielenie tych działek między nami a rodzicami aby uzyskać kredyt hipoteczny gdzie wkładem własnym będą nasze udzialy w działce. Po rozdziale problem oczywiście by zniknął ale są to dodatkowe koszty i czas.
Jakie jest podejście banku do takiej sytuacji?
Odpowiedz
0 Lajków
Mad_ing
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
23-10-2024
Wiadomość 1 z 2 (84 wyświetleń)

Re.: Udziały w działce jako wkład własny

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku. Na kontakt z naszym specjalistą możesz umówić się w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego ING proszę wybrać: Pomoc i kontakt (na dole strony) -> Skontaktuj się -> Spotkania ze specjalistą ING. Możesz również umówić się na stronie www.ing.pl wybierając kolejno: Kontakt -> Umów spotkanie. Z dostępnych opcji polecam wybór spotkania wideo, na którym możesz porozmawiać z dowolnego miejsca, nie tracąc czasu na dojazd. Rozwiązanie to jest bardzo proste – nie trzeba niczego instalować, wystarczy wejść w linka, który prześlemy na mejla. Będziesz mógł zobaczyć naszego specjalistę oraz przygotowane materiały.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
581
126
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (14 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Kredyt na oprocentowanie stałe a wakacje kredytowe

Bardzo proszę napisz czy oprócz reklamacji składny był jakiś dodatkowy wniosek z interpretacją Rzecznika, czy sami Ci w końcu wydłużyli okres stałej raty?

Ja jeszcze nic nie składałem i nie wiem jak na

...

24-10-2024
Re.: Udziały w działce jako wkład własny

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku. Na kontakt z naszym specjalistą możesz umówić się w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego ING proszę wybrać: Pomoc i

...

24-10-2024
Re.: Zwiększenie limitu KK nie działa

Zaraz miną trzy miesiące od momentu pojawienia się opcji zwiększenia limitu KK. Trzy miesiące minęły, a funkcja nadal nie działa.

Nie mogę pojąć jak można wrzucić coś do apki i "zostawić" niedziałające

...

24-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy