19-04-2021 17:14
Witam,
Nie mam obowiązku posiadania ubezpieczenia nieruchomości podczas budowy przy kredycie w ING. Jednak stwierdziłem, że warto na czas budowy to zrobić. Ubezpieczenie otrzymało cesje na bank. Teraz pytanie czy wrzucać do bankowości lub wysyłać gdzieś dane polisy / cesje?
20-04-2021 17:12
Rzeczywiście nie wymagamy takiego ubezpieczenia, ale warto zabezpieczyć się we własnym zakresie. Nie musisz nam przesyłać jednak żadnych dokumentów ![]()
ojiro jeśli kredyt nie został jeszcze uruchomiony (w sensie do dewelopera nie poszły jeszcze wszystkie pieniądze z kredytu), można zlecić ostatnią płatność w kwocie pomniejszonej o różnicę wynikającą
... 21-01-2026Cześć jak wygląda wkład własny w przypadku hipoteki łącznej ? Czy w takim przypadku 116k wystarczy czy wkład własny jest liczony jakoś inaczej?
Czy jest ktoś kto jest w stanie mi to wyjaśnić jak dział
... 21-01-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 4 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |