Odpowiedz

Re.: To jest już denerwujące

[ Edytowane ]

Tylko jeżeli złożony został komplet dokumentów nie ma tu mowy o decyzji wstępnej tylko powinna być decyzja ostateczna. W swojej sprawie dzwoniłam 2 razy na infolinie i za każdym razem dostałam informacje że do świąt będzie już podpisana umowa. Nie wiem jak to rozumieć ale rozmowy są nagrywane i chyba siedzą tam osoby kompetentne i wiedzą co mówią. A co do tych 18 dni to jest teraz jak ja składałam było 12-15 i tego powinni się trzymać. 

Odpowiedz
0 Lajków
Monika90
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
1
19-11-2020
Wiadomość 11 z 27 (8 004 wyświetleń)

Re.: To jest już denerwujące

[ Edytowane ]
Sarcia111 Jakie dokumenty musiała pani dosłać?
Odpowiedz
0 Lajków
karola130
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
79
7
13-11-2020
Wiadomość 12 z 27 (7 997 wyświetleń)

Re.: To jest już denerwujące

Jak pani poczyta tematy dotyczące wydawania decyzji to niestety ale zobaczy pani że mnóstwo ludzi się denerwuje bo każdemu wydają z opóźnieniem i to dużym. Ja sama żałuję że nie złożyłam wcześniej. Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
karola130
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
79
7
13-11-2020
Wiadomość 13 z 27 (7 988 wyświetleń)

Re.: To jest już denerwujące

Jedyne czego mogę żałować to to że wybrałam tylko 1 bank. Pewnie w innych decyzja już by była i nerwy by troszkę opadły w oczekiwaniu na ING.

Odpowiedz
0 Lajków
Monika90
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
1
19-11-2020
Wiadomość 14 z 27 (7 975 wyświetleń)

Re.: To jest już denerwujące

Czuję to samo...
Odpowiedz
0 Lajków
karola130
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
79
7
13-11-2020
Wiadomość 15 z 27 (7 971 wyświetleń)

Re.: To jest już denerwujące

Sarcia 111 o dziękuję ..
My składaliśmy 9 listopada a operat wysłaliśmy 23 i nic nie mamy ciągle tylko informacja dziękujemy za wybranie .... Z tego wynika ,że będziemy czekać chyba do lutego a jak na złość wzięliśmy jeden bank tylko ...
Odpowiedz
0 Lajków
Dl11
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
27
0
03-12-2020
Wiadomość 16 z 27 (7 949 wyświetleń)

Re.: To jest już denerwujące

Od 9.11 cały czas etap 1. To niemożliwe
Odpowiedz
0 Lajków
karola130
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
79
7
13-11-2020
Wiadomość 17 z 27 (7 940 wyświetleń)

Re.: To jest już denerwujące

[ Edytowane ]

Kontaktuj się czym prędzej z bankiem lub pośrednikiem coś jest nie tak. U mnie 2 etap czyli Analiza był po 2-3 dniach.

Odpowiedz
0 Lajków
Monika90
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
1
19-11-2020
Wiadomość 18 z 27 (7 935 wyświetleń)

Re.: To jest już denerwujące

Musieliśmy wyjaśnić dochody, i dosłać dokumenty z mieszkania ponieważ mieszkanie które kupujemy jest obarczone hipoteką.
Odpowiedz
0 Lajków
Sarcia111
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
2
03-12-2020
Wiadomość 19 z 27 (7 881 wyświetleń)

Re.: To jest już denerwujące

Wyjaśnic dochody? Aż się boje
Odpowiedz
0 Lajków
karola130
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
79
7
13-11-2020
Wiadomość 20 z 27 (7 867 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wkład własny do kredytu hipotecznego

Czy są jakieś szczególne wymagania co do sposobu wpłaty wkładu własnego w przypadku 2 wnioskodawców. Czy przelew może być z kliku kont bankowych oraz ppk. Czy ma znaczenie udział w akcie notarialnym w...

26-06-2026
Utworzenie rachunku bankowego vs upadłość konsumencka

Dzień dobry,

Jestem w trakcie postępowania upadłościowego i chciałabym uzyskać informacje w dwóch kwestiach:

  1. Czy osoba, wobec której ogłoszono upadłość konsumencką i która posiada już rachunek w innym b

...

26-06-2026
Re: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania Emotikon: Smutny(((

19-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy