Odpowiedz

Szansa na kredyt hipoteczny

Witam, rozumiem, że aby starać się o kredyt hipoteczny mając umowę na czas okreslony muszę ją mieć od min 6 miesięcy i jeszcze przez 12 kolejnych. Czy jeśli kredyt chcę wziąć z mężem to czy jeśli mąż ma umowę na czas nieokreślony a ja spełniam warunek 6 miesięcy a do przodu pozostanie tylko 8,5 miesiąca to niezależnie od innych czynników od razu dostaniemy odmowę? Mogę dostać promesę ale wiem że jej nie akceptujecie. 

Odpowiedz
0 Lajków
AnnaS
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
29-09-2019
Wiadomość 1 z 2 (1 893 wyświetleń)

Re: Szansa na kredyt hipoteczny

@AnnaS Każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie. Standardowo wymagamy tak jak piszesz, umowę o pracę na czas określony, przynajmniej 12 miesięcy do przodu. Możesz natomiast spróbować złożyć wniosek z krótszym okresem, wtedy analityk zdecyduje w trakcie rozpatrywania wniosku.

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (1 801 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy