Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Scoring 60, a kredyt hipoteczny - jest szansa?

Wraz z partnerem chcemy się ubiegać o kredyt hipoteczny w wysokości 330000 (zdolność na 470000). Ja mam niski scoring z uwagi na opóźnienia w spłatach małego kredytu (kredyt na 2000, rata 200 zł, opóźnienie najdłuższe 39 dni). Partner nie ma żadnej oceny w BIK. Czy mamy szanse na kredyt w ING?
Odpowiedz
0 Lajków
Vytczk
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
10-12-2021
Wiadomość 1 z 2 (2 395 wyświetleń)

Re: Scoring 60, a kredyt hipoteczny - jest szansa?

Informacje zawarte w BIK są tylko jednym z kryteriów, na podstawie których wydawana jest decyzja. Nie możemy wykluczyć, że może mieć to wpływ na decyzję. Zachęcam jednak do złożenia wniosku i przeanalizujemy wszystkie kryteria. Dzięki czemu będziemy mogli podać ostateczną odpowiedź.

 

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (2 214 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Widząc ten post ucieszyłem się, że nie jestem sam. Tzn, że kredyt na dom i że temat ciągnie się w nieskończoność. My złożyliśmy przez doradcę zewnętrznego wniosek 26.02, po drodze jakiś brak więc do a

...

18-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Rozumiemy, że taka sytuacja może nie być komfortowa. Jednak każdy wniosek rozpatrujemy indywidualne i może wymagać dodatkowej weryfikacji. 

Dziękujemy za Twoje opinie dotyczące statusów wniosków. Prze

...

18-04-2024
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy