Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Uruchomienie transzy kredytu - ubezpieczenie

Witam. Mam pytanie.1. Czy wykupując ubezpieczenie nieruchomości w ING ( jest to warunek do przelania kolejnej transzy) automatycznie jest cesja banku?? 2.Czy po wykupieniu ubezpieczenia w ING muszę dosyłać dokumenty potwierdzające wykupienie ubezpieczenia abym mógł dostać kolejna transzę??
Kolejnym warunkiem do uruchomienia transzy kredytu jest dostarczenie aktu notarialnego nabycia nieruchomości.. mam taki akt podczas podpisywania umowy deweloperskiej. Czy chodzi właśnie o ten akt?? Jeżeli tak to dlaczego mam to dosłać skoro bank przy podpisaniu kierował ten akt notarialny.. innego aktu notarialnego nie posiadam. Dziękuję za odpowiedzi.
Odpowiedz
0 Lajków
Piotrek2
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
25-05-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 082 wyświetleń)

Re: Uruchomienie transzy kredytu - ubezpieczenie

Jeśli ubezpieczenie kredytu masz u nas, nie musisz spełniać, żadnych dodatkowych warunków czy dopełniać dodatkowych formalności Emotikon: Szczęśliwy

Tutaj nie jesteśmy w stanie jednoznacznie stwierdzić, czy ten dokument, który posiadasz będzie dla nas wystarczający. Musi to być dokument, który potwierdza przeniesienie własności. W umowie deweloperskiej powinieneś mieć termin wystawienia takiego dokumentu. 
Skontaktuj się z naszymi specjalistami hipotecznymi na czacie lub telefonicznie (+48 32 357 00 57) i pomożemy sprawdzić czy masz potrzebny nam dokument Emotikon: Szczęśliwy 

 

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
409
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (1 027 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Wniosek trafił do analizy 5.03.2024 zakończone 4.04.2024 - miało być 16 dni wyszło 21 dni.

4.04.2024 nagle się okazało, że potrzeba dokumentów, które można było załatwić wcześniej i od 11.04 trwa dodat

...

16-04-2024
Re: Numer karty oraz kod CVV

Dziękujemy za sugestię.

15-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy