Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Wczesniejsza splata kredytu przed uruchomieniem kolejnych transz

Witam

 

Uruchomilem kredyt budowlany (1 transza wyplacona). Zdobylem srodki, wiec nie bede wyplacal kolejnych transz, poza tym chcialbym splacic to co juz wyplacilem w 1 transzy - czy wystarczy zrobic to przed Nadplac Kredyt na platformie ING (splata w calosci) - czy trzeba skladac jakies wnioski, isc do oddzialu itd?

 

Dziekuje za odpowiedz

Grzegorz

Odpowiedz
0 Lajków
Gregor74
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
06-10-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 330 wyświetleń)

Re: Wczesniejsza splata kredytu przed uruchomieniem kolejnych transz

W sytuacji, którą opisujesz wystarczy, że spłacisz tę część kredytu, którą już Ci udostępniliśmy. Zamkniemy wtedy całkowicie Twój kredyt i nie musisz spełniać żadnych dodatkowych formalności. 


**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (1 262 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy