Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Saldo subkonta zus - kredyt hipoteczny

Dobry wieczór społeczności ING. Po wstępnej pozytywnej analizie poproszono mnie o dołączenie raportu subkonta pue zus. Niestety po wygenerowaniu raportu osłupiałem, pracodawca za 2020rok odprowadzil mi składki za pół roku, a pozostałe 6 miesięcy mam składki wpłacone 0,00zl. Jak bank podejdzie do tego?
Nadmienię, że pensje otrzymuje bez opóźnień. Czy to ma wpływ na moją ostateczna decyzję kredytowa?
Rozmawiałem z pracodawcą i otrzymałem odpowiedź że część tych składek została umozona z pomocy w związku z Covid, a pozostała część będzie przez niego dopłacona.
Odpowiedz
0 Lajków
Omega
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
26-01-2021
Wiadomość 1 z 5 (3 857 wyświetleń)

Re.: Saldo subkonta zus - kredyt hipoteczny

Negat 100% niestety.
Odpowiedz
0 Lajków
johnmakaron
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
33
12
12-11-2020
Wiadomość 2 z 5 (3 829 wyświetleń)

Re.: Saldo subkonta zus - kredyt hipoteczny

Miał Pan/i taka sytuację? Czy tylko Pan/i obstawia jak może być?
Odpowiedz
0 Lajków
Omega
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
26-01-2021
Wiadomość 3 z 5 (3 801 wyświetleń)

Re.: Saldo subkonta zus - kredyt hipoteczny

Odpowiedz
0 Lajków
johnmakaron
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
33
12
12-11-2020
Wiadomość 4 z 5 (3 748 wyświetleń)

Re: Re.: Saldo subkonta zus - kredyt hipoteczny

Omega Skontaktuj się z doradcą, który opiekuje się Twoim wnioskiem kredytowym. Uzyskasz w ten sposób szczegółowe informacje. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 5 z 5 (3 690 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy