30-03-2023 13:46
Dzień dobry,
Posiadam kredyt hipoteczny w ING jako osoba prywatna, założyłam jednoosobową działalność gospodarczą, czy mogę ją zarejestrować pod adresem nieruchomości, która jest przedmiotem kredytu hipotecznego bez zgody banku, czy musze mieć od Was zgodę?
Będę wdzięczna za odpowiedź
30-03-2023 14:57
Jeśli działalność będzie tylko zarejestrowana pod adresem nieruchomości, która jest zabezpieczeniem, to nie trzeba tego zgłaszać. Natomiast jeśli wiąże się to ze zmianą sposobu korzystania z nieruchomości, to wtedy należy uzyskać zgodę banku.
Na ten moment nie planujemy takiego rozwiązania w przeglądarce. Można ją zapisać jako zaufaną - również bez klucza U2F. Jeśli zabezpieczenie zaufaną przeglądarką jest wystarczające dla użytkownika, to
... 22-07-2026Każda nadpłata obniża wartość raty. Wynika to z zapisów umowy kredytowej. Skrócenie jest możliwe, natomiast w oddzielnej dyspozycji.
Aby skrócić okres kredytowania należy wykonać 2 kroki:
1. Nadpłata k
| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |