Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Refinansowanie Kredytu hipotecznego z dodatkowa gotowka lub finansowaniem zakupu dzialki

Posiadam w tym momencie krdyt hipoteczny w innym banku na okres 15 lat. Miesieczna rata jest dla mnie bardzo malo uciazliwa, stanowi okolo 20% moich dochodow. Wartosc nieruchomosci, na ktorą został zaciagniety kredyt ponad dwukrotnie przewyzsza pozostale zadluzenie. Moje pytanie brzmi czy jest mozliwosc refinansowania  kredytu w ING banku i otrzymac dodatkowe srodki np gotowke lub celowo na zakup np dzialki. Tak aby wysokosc raty pozostala na podobnym poziomie, ale okres splaty wydluzyc np o 10 lat.

Odpowiedz
0 Lajków
MarekKocon
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
23-11-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 664 wyświetleń)

Re: Refinansowanie Kredytu hipotecznego z dodatkowa gotowka lub finansowaniem zakupu dzialki

@MarekKocon Umożliwiamy refinansowanie kredytu hipotecznego z innego banku wraz z dobraniem dodatkowej kwoty na cel dowolny. Kwota celu dowolnego nie może przekroczyć 50% wnioskowanej kwoty kredytu i 30% wartości nieruchomości będącej zabezpieczeniem. Niestety nie będziesz mógł/mogła jednym kredytem, spłacić poprzedniego zobowiązania i finansować jeszcze zakupu innej nieruchomości.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
DorotaB
Były moderator
Były moderator icon
38
8
11-02-2020
Wiadomość 2 z 2 (1 606 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy