Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Refinansowanie Kredytu hipotecznego z dodatkowa gotowka lub finansowaniem zakupu dzialki

Posiadam w tym momencie krdyt hipoteczny w innym banku na okres 15 lat. Miesieczna rata jest dla mnie bardzo malo uciazliwa, stanowi okolo 20% moich dochodow. Wartosc nieruchomosci, na ktorą został zaciagniety kredyt ponad dwukrotnie przewyzsza pozostale zadluzenie. Moje pytanie brzmi czy jest mozliwosc refinansowania  kredytu w ING banku i otrzymac dodatkowe srodki np gotowke lub celowo na zakup np dzialki. Tak aby wysokosc raty pozostala na podobnym poziomie, ale okres splaty wydluzyc np o 10 lat.

Odpowiedz
0 Lajków
MarekKocon
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
23-11-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 728 wyświetleń)

Re: Refinansowanie Kredytu hipotecznego z dodatkowa gotowka lub finansowaniem zakupu dzialki

@MarekKocon Umożliwiamy refinansowanie kredytu hipotecznego z innego banku wraz z dobraniem dodatkowej kwoty na cel dowolny. Kwota celu dowolnego nie może przekroczyć 50% wnioskowanej kwoty kredytu i 30% wartości nieruchomości będącej zabezpieczeniem. Niestety nie będziesz mógł/mogła jednym kredytem, spłacić poprzedniego zobowiązania i finansować jeszcze zakupu innej nieruchomości.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
DorotaB
Były moderator
Były moderator icon
38
8
11-02-2020
Wiadomość 2 z 2 (1 670 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje Kredytowe-weryfikacja banku

Bank nie wylicza dochodu i kryterium raty do dochodu. Nie prowadzimy też doradztwa w tym zakresie. Osoba wnioskująca odpowiada sama za wprowadzone we wniosku dane pod rygorem odpowiedzialności karnej.

...

19-05-2024
Re.: Wakacje kredytowe 2024 -dochód

Bony pieniężne między innymi na święta Wielkanocne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych są zwolnione z podatku dochodowego do 1000zl rocznie. Rozumiem że mam ich nie wliczać przy ustalaniu doch

...

19-05-2024
Re.: Wakacje kredytowe 2024 -dochód

Też chciałbym wiedzieć, czy już wiadomo czy to liczyć?

19-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy