Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Refinansowanie Kredytu hipotecznego z dodatkowa gotowka lub finansowaniem zakupu dzialki

Posiadam w tym momencie krdyt hipoteczny w innym banku na okres 15 lat. Miesieczna rata jest dla mnie bardzo malo uciazliwa, stanowi okolo 20% moich dochodow. Wartosc nieruchomosci, na ktorą został zaciagniety kredyt ponad dwukrotnie przewyzsza pozostale zadluzenie. Moje pytanie brzmi czy jest mozliwosc refinansowania  kredytu w ING banku i otrzymac dodatkowe srodki np gotowke lub celowo na zakup np dzialki. Tak aby wysokosc raty pozostala na podobnym poziomie, ale okres splaty wydluzyc np o 10 lat.

Odpowiedz
0 Lajków
MarekKocon
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
23-11-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 663 wyświetleń)

Re: Refinansowanie Kredytu hipotecznego z dodatkowa gotowka lub finansowaniem zakupu dzialki

@MarekKocon Umożliwiamy refinansowanie kredytu hipotecznego z innego banku wraz z dobraniem dodatkowej kwoty na cel dowolny. Kwota celu dowolnego nie może przekroczyć 50% wnioskowanej kwoty kredytu i 30% wartości nieruchomości będącej zabezpieczeniem. Niestety nie będziesz mógł/mogła jednym kredytem, spłacić poprzedniego zobowiązania i finansować jeszcze zakupu innej nieruchomości.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
DorotaB
Były moderator
Były moderator icon
38
8
11-02-2020
Wiadomość 2 z 2 (1 605 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy