Odpowiedz

Prolongata kredytu

Dzień dobry,

posiadam kredyt hipoteczny na 20 lat (3 lata już spłacam). Czy jest możliwość wydłużenia okresu spłaty do 30 lat zmniejszając miesięczną ratę? Jak wygląda taka procedura? Czy w takim przypadku dalej istnieje możliwość bezkosztowej wcześniejszej spłaty?

Dziękuję i pozdrawiam,

Marta.

Odpowiedz
0 Lajków
marta_marta90
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
22-05-2023
Wiadomość 1 z 2 (1 995 wyświetleń)

Re: Prolongata kredytu

Możesz złożyć w naszej placówce aneks do swojej umowy zmieniający warunki spłaty.  Co ważne będziemy ponownie sprawdzać zdolność kredytową. Decyzja w przypadku takiego aneksu zostanie podjęta do 30 dni. Aneks jest płatny 200 zł. I dotyczy on wszystkich kredytobiorców. 

Natomiast tak, taki kredyt również będziesz mógł nadpłacać w swojej bankowości. 
 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 948 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy