Odpowiedz

Prolongata kredytu

Dzień dobry,

posiadam kredyt hipoteczny na 20 lat (3 lata już spłacam). Czy jest możliwość wydłużenia okresu spłaty do 30 lat zmniejszając miesięczną ratę? Jak wygląda taka procedura? Czy w takim przypadku dalej istnieje możliwość bezkosztowej wcześniejszej spłaty?

Dziękuję i pozdrawiam,

Marta.

Odpowiedz
0 Lajków
marta_marta90
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
22-05-2023
Wiadomość 1 z 2 (2 399 wyświetleń)

Re: Prolongata kredytu

Możesz złożyć w naszej placówce aneks do swojej umowy zmieniający warunki spłaty.  Co ważne będziemy ponownie sprawdzać zdolność kredytową. Decyzja w przypadku takiego aneksu zostanie podjęta do 30 dni. Aneks jest płatny 200 zł. I dotyczy on wszystkich kredytobiorców. 

Natomiast tak, taki kredyt również będziesz mógł nadpłacać w swojej bankowości. 
 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1078
216
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 352 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Decyzja w procesie NWH

Cześć, mój doradca również złożył mój wniosek przez NWH. Czy długo ostatecznie czekałaś na decyzję ostateczną?. Mój kompletny wniosek złożyliśmy 22.07 i zastanawiam się ile czasu od tego może być pode...

26-07-2024
Re.: Problem z płatnościami zbliżeniowymi

Proszę w pierwszej kolejności w bankowości internetowej w szczegółach karty wyłączyć zbliżeniowość na karcie. Następnie, proszę dokonać płatności z kodem PIN i na nowo uruchomić płatności zbliżeniowe ...

26-07-2024
Re.: Zablokowane konto przez dział bezpieczenstwa

Napisz proszę do nas ponownie na czacie. Sprawdzimy wówczas dla Ciebie informacje. Tu nie jesteśmy w stanie pomóc.

26-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy