Odpowiedz

Problem z małą nadpłatą.

Dzień dobry,

Przetestowałem niedawno kwestie nadpłacania kredytu hipotecznego za pomocą aplikacji ING. I mam wątpliwości.

Nadpłaciłem kredyt w wysokości około 900zł.(Planuje regularnie nadpłacać kredyt mniejszą kwotą). Pierwszego dnia aplikacja poprawnie wskazywała odliczenie od kapitału kwoty jaką nadpłaciłem odliczając od niej jedynie drobną prowizję. Po około dwóch tygodniach, kapitał do spłaty systematycznie się powiększał i obecnie tuż przed kolejną ratą z kapitału zostało odjęte jedynie 160zł, od tej wpłaty. Co się stało z kwotą 740zł? Może mi ktoś wytłumaczyć o co w tym chodzi?

 

Odpowiedz
0 Lajków
MikolajT
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
06-10-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 510 wyświetleń)

Re: Problem z małą nadpłatą.

Tutaj nie mamy dostępu do danych w systemie, żeby cokolwiek sprawdzić i wyjaśnić. Zależy nam jednak na tym, żeby wszystko było jasne. Dlatego prosimy o kontakt z naszą infolinią pod numerem 32 357 00 57. Możesz też do nas napisać na czacie w swojej bankowości na samym dole ekranu.

Specjaliści hipoteczni pracują w tygodniu od 8:00 do 20:00. Sprawdzimy to. 

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 440 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Od piątku nadal „ Wygląda na to, że mamy już wszystko. Podejmujemy decyzję.”….
U kogoś coś się zmieniło??? Ktoś ma decyzję?

Chyba już minęły 2-4dni robocze … jakby liczyć pierwszy komunikat “ Wygląda na...

25-04-2024
Wakacje kredytowe a ubezpieczenie kredytu

Dzień dobry,

Czy do obliczania RdD do wakacji kredytowych mozna wziąć pod uwage i dodać do obliczeń obowiązkowe ubezpieczenie ochronne które płacę co miesiąc i jest sciągane razem z ratą z mojego konta

...

25-04-2024
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy