Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Pozwolenie na budowe na jedna osobe

Dzień dobry,

jeśli powolnie na budowę, działka i warunki zabudowy są wyłącznie na jedna osobę, to czy stanowi to problem podczas wnioskowania o kredyt na budowę domu?  Dodam, ze osoby są w związku małżeńskim, jedna z nich  nie wykazuje dochodu , a to na ta osobę są wszystkie pozwolenia.

Odpowiedz
0 Lajków
JudytaM
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
19-03-2021
Wiadomość 1 z 4 (2 677 wyświetleń)

Re.: Pozwolenie na budowe na jedna osobe

Możecie Państwo wnioskować o kredyt wspólnie, jako małżeństwo. Nie ma znaczenia że działka należy tylko do jednej osoby. Mieliśmy podobną sytuację, działka i pozwolenie na budowę było tylko na jedną osobę, kredyt brany wspólnie
Kobieta
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
4
26-02-2020
Wiadomość 2 z 4 (2 627 wyświetleń)

Re: Pozwolenie na budowe na jedna osobe

JudytaM Jednym z wnioskodawców musi być inwestor, czyli osoba, która jest właścicielem działki i ma pozwolenie na budowę. Jeśli ta osoba nie uzyskuje dochodu, wniosek powinniście złożyć wspólnie. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 3 z 4 (2 613 wyświetleń)

Re.: Pozwolenie na budowe na jedna osobe

Ok, dziękuję za informacje.

Odpowiedz
0 Lajków
JudytaM
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
19-03-2021
Wiadomość 4 z 4 (2 510 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy