Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Podpisanie wniosku o uruchomienie środków

Witam

 

proszę o informację czy podpisanie przeze mnie i specjalistę ING wniosku o uruchomienie środków pierwszej transzy kredytu hipotecznego równa się uruchomienie (przelanie) pieniędzy na konto ?

 

Na wniosku pisze data przelewu - 17.05.2019, czy to jest data wiążąca w której specjalista musi złożyć dyspozycję o przelanie środków czy może to w jakiś sposób wstrzymać/opóźnić ?

 

Nie do końca zrozumiałem osobę, która mnie prowadzi kiedy przeanalizowałem w domu całe spotkanie.

Dziękuję za odpowiedź.

Odpowiedz
0 Lajków
Prooost
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
17-05-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 987 wyświetleń)

Re: Podpisanie wniosku o uruchomienie środków

[ Edytowane ]

Zgodnie z umową kredyt uruchamiamy w ciągu 10 dni kalendarzowych. W Twoim przypadku dni te liczymy od 17.05.2019 r. Staramy się, uruchamiać kredyty tak szybko, jak tylko możemy. Jeśli wszystkie warunki do uruchomienia kredytu są spełnione, pieniądze możemy wypłacić nawet tego samego dnia. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 940 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy