Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re.: “Podejmujemy decyzję" - jak długo czekać?

Czekamy więc niecierpliwie wszyscy widzę..
Odpowiedz
0 Lajków
Aisogs
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
4
26-04-2021
Wiadomość 21 z 25 (3 093 wyświetleń)

Re.: “Podejmujemy decyzję" - jak długo czekać?

Ojj ciężko widzę... Osiwieć można.. Mój doradca jeszcze dziś nic się nie odzywa.. W weekend zamiast opijać pozytywna decyzję to będziemy pić na uspokojenie nerwów 😂
monika_deptula
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
19
2
27-04-2021
Wiadomość 22 z 25 (3 089 wyświetleń)

Re.: “Podejmujemy decyzję" - jak długo czekać?

Witam wszystkich, czekał ktoś ostatnio na zmianę tego statusu? dzisiaj (24.07) status zmieniła się właśnie na podejmujemy decyzję, a na 31 lipca mam umówioną ekipę wykończeniową i nie wiem czy przesuwać (o ile się da) czy iść w ciemno. Często po tym statusie odrzuca się wnioski? jakie mogą być tego powody?

Odpowiedz
0 Lajków
SirAmbro
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
17-07-2023
Wiadomość 23 z 25 (1 699 wyświetleń)

Re.: “Podejmujemy decyzję" - jak długo czekać?

Dzień dwa z tego co pamietam... jeśli idzie o ekipę, to zanim dostaniecie klucze, musicie mieszkanie odebrać. Jeśli jest ono z rynku wtórnego to wiecie co jest do zrobienia, natomiast jeśli to mieszkanie z rynku pierwotnego i będą jakieś "grubsze rzeczy" deweloper będzie miał chyba ??? 2 tyg. albo m-c na dokonanie poprawek. Więc z tą ekipą, żeby nie okazało się, że przeszarżujecie. 

 

A jeśli chodzi o odrzucanie... może się okazać, że Wasza zdolność jest nie wystarczająca, albo umowa na jakiej jesteś zatrudniony (a) ich nie zadowala. U mnie było tak, że Pani kadrowa nie zaznaczyła jakiegoś ptaszka - i trzeba było dowozić - ale raczej ekspresowo. Nie wiem jak teraz ale w kwietniu 2021 to ciężko było się umówić z dnia na dzień by podpisać umowę, więc jak to możliwe, to zablokujcie sobie jakiś termin. 

 

Pozdrawiam 

 

AZ

Odpowiedz
0 Lajków
Rock2008
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
34
5
13-03-2021
Wiadomość 24 z 25 (1 659 wyświetleń)

Re.: “Podejmujemy decyzję" - jak długo czekać?

dom kupiony w stanie deweloperskim "bez hipoteki" a hipoteka brana pod istniejące mieszkanie. No cóż, czekamy, papiery składane 30.06

Odpowiedz
0 Lajków
SirAmbro
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
17-07-2023
Wiadomość 25 z 25 (1 639 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy