Odpowiedz
Highlighted
Dzień dobry,
Jak bank traktuje sytuację w której rzeczoznawca w operacie wliczył do powierzchni użytkowej powierzchnię garazu, który jest w bryle budynku.
Dodam, że jest to garaż tylko na papierze - w projekcie. Pomieszczenie te ma w rzeczywistości zupełnie inne przeznaczenie.
Odpowiedz
0 Lajków
Stefek73
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
3
0
30-01-2020
Wiadomość 1 z 3 (622 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Operat

Czy przed przekazaniem do banku muszę zmienić operat?
Odpowiedz
0 Lajków
Stefek73
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
3
0
30-01-2020
Wiadomość 2 z 3 (612 wyświetleń)
Highlighted

Re: Re.: Operat

[ Edytowane ]

@Stefek73 Jeżeli pomieszczenie nie pełni funkcji garażu operat jest wykonany prawidłowo. Poprosimy Cię o przedstawienie dokumentów, które dotyczą zmiany pomieszczenia. Jeśli jednak pomieszczenie jest garażem, nie zaliczymy go do powierzchni użytkowej. W tej sytuacji konieczna będzie zmiana operatu. Zachęcam Cię do kontaktu z opiekunem Twojego wniosku. Opiekun przekaże Ci szczegóły oraz podpowie, co w takiej sytuacji.

***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
DawidSz
Moderator
Moderator icon
120
26
26-11-2018
Wiadomość 3 z 3 (534 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: problem z logowaniem do profilu zaufanego

Proszę, sprawdź w Liście ostatnich działań w bankowości internetowej, czy kiedy logujesz się do strony urzędowej, jest taka informacja. (Ustawienia > Bezpieczeństwo > Lista ostatnich działań w bankowo

...

15-07-2020
Czy nadpłacenie pozostałej kwoty, może być przyczyną odmowy pożyczki?

Tak jak w temacie, dzisiaj spłaciłem pozostałą kwotę jednego z dwóch kredytów. No i przyznam, że od razu wnioskowałem o nowy kredyt na zakup laptopa, niestety za każdym razem otrzymuję komunikat "Nie

...

15-07-2020
Re: Aktywacja karty kredytowej.

Możesz aktywować kartę kredytową przed jej fizycznym otrzymaniem w bankowości internetowej. Następnie możesz ja dodać do Apple Wallet, i z niej korzystać 😊

15-07-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy