Odpowiedz

Opłata z tytułu ubezp. agenc.

Witam serdecznie,

 

W czerwcu 2021 roku w moim zobowiązaniu zostało obniżone oprocentowanie w związku z dokonaniem wpisu do hipoteki o 0.05%

 

Oprócz standardowego ubezpieczenia została pobrana również dodatkowa opłata z tyt.ubezp.agenc do raty ~80zł

W historii spłaty widnieje jak na załączonym obrazku.

 

Czego dotyczy wyżej wymieniona opłata.

 

Dziękuje za odpowiedź,

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
bob
bob
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
18-01-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 085 wyświetleń)

Re: Opłata z tytułu ubezp. agenc.

Proszę skontaktuj się w tej sprawie z naszymi specjalistami pod numerem 32 357 00 57 lub napisz do nas na czacie w Moim ING. Sprawdzimy szczegóły tej opłaty. Niestety bez sprawdzenia tego w systemie nie będziemy mogli ustalić czego dotyczy ta opłata.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 044 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Szybkie przelewy w nowej wersji aplikacji mobilnej

Widzę że problem pojawił się wcześniej, u mnie dopiero jakiś miesiąc temu. Dzwoniłem na infolinię, udają że o tym nie wiedzieli.

Co więcej, ten skrót do szybkiego przelewu zaczął mi przelewać z konta o

...

29-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Szaleństwo.
Dzisiaj powinniśmy mieć decyzję końcową, a bank wystosował komunikat, że oczekuje na brakujące dokumenty. Serio...?

29-04-2024
Re.: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Informacyjnie, analiza wniosku o kredyt zakończyła się 22.04. W marcu szacowano, że będzie trwało to ok. 5 tygodni, realnie wyszło 7 tygodni, czyli mniej więcej zgodnie z tym co aktualnie pokazuje pon

...

29-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy