18-01-2022 22:20
Witam serdecznie,
W czerwcu 2021 roku w moim zobowiązaniu zostało obniżone oprocentowanie w związku z dokonaniem wpisu do hipoteki o 0.05%
Oprócz standardowego ubezpieczenia została pobrana również dodatkowa opłata z tyt.ubezp.agenc do raty ~80zł
W historii spłaty widnieje jak na załączonym obrazku.
Czego dotyczy wyżej wymieniona opłata.
Dziękuje za odpowiedź,
Pozdrawiam
19-01-2022 22:26
Proszę skontaktuj się w tej sprawie z naszymi specjalistami pod numerem 32 357 00 57 lub napisz do nas na czacie w Moim ING. Sprawdzimy szczegóły tej opłaty. Niestety bez sprawdzenia tego w systemie nie będziemy mogli ustalić czego dotyczy ta opłata.
Nadal w analizie. Patrząc na https://www.ing.pl/partner/indywidualni/hipoteka/proces-kredytowy to w tym tygodniu powinno się coś ruszyć.
17-03-2025Cudownie. No tak, zawsze w przypadku problemu mogę popisać z botem, albo kimś losowym na chacie, kto poleci mi założenie reklamacji. A potem będę czekał miesiąc na rozwiązanie mojego problemu (tyle IN
... 16-03-2025Użytkownik | Liczba Lajków |
---|---|
14 | |
10 | |
7 | |
5 | |
5 |