Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Opóźnienia w oddaniu nieruchomości przez dewelopera

Dostalismy pismo, że deweloper odda lokale nabywcom z 3 miesięcznym opóźnieniem. Jesteśmy właśnie przed terminem puszczenia ostatniej transzy(z 5) dla dewelopera, co jak wiadomo będzie wiązało się dla nas z wyższą ratą odsetkową. Deweloper zgodził się na wydłużenie terminu uruchomienia ostatniej transzy, ale co to oznacza dla nas i banku? Czy musimy w tym przypadku sporządzać aneks do umowy kredytowej ? Mamy taki zapis w umowie i nie wiem jak go interpretować "...jeżeli kredytobiorca nie spełni warunków przewidzianych dla pierwszego uruchomienia środków z kredytu lub nie złoży wniosku o jego uruchomienie najpozniej w terminie..." - chodzi o pierwszą transze z pięciu, czy ogolnie o wszystkie transze dla dewelopera jako pierwsze uruchomienie ? ( a drugie to kwota na wykończenie mieszkania, którą otrzymamy po odbiorze nieruchomosci) Pomoże ktoś mądry ? Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
taisiya
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
19-02-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 744 wyświetleń)

Re: Opóźnienia w oddaniu nieruchomości przez dewelopera

W opisanej przez Ciebie sytuacji proszę Cię o kontakt z naszą infolinią kredytów hipotecznych pod numerem 32 357 00 57. Nasi specjaliści są tam dla Ciebie dostępni w dni robocze 8-20 i soboty 8-16. Sprawdzą oni dokładnie warunki Twojego kredytu hipotecznego. Jeżeli będzie konieczność podpisania aneksu do Twojego kredytu, skontaktujemy się ze specjalistą hipotecznym z oddziału naszego banku.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 687 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy